Navrhnite si vlastnú puzdro pre Xiaomi Redmi 8A

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 101
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Navrhnite si vlastnú potlač na váš kryt

Kryty s vlastným motívom nielen poskytnú vášmu telefónu ochranu proti mechanickému poškodeniu ale taktiež sa môžu pochváliť výnimočnou kvalitou tlače. Tlačíme ich rovnakou technikou, ako ostatné kryty na mobil v našej ponuke. Vďaka tomu máte istotu, že farby budú stále a telefón odolný voči škrabancom, oderom aj odtlačkom prstov. Ak by sa vám obal náhodou zašpinil, netrápte sa s tým. Jednoducho ho opláchtene pod tečúcou vodou alebo utriete vlhkou handričkou. Farby ostanú zachované presne tak, ako to bolo predtým. Naviac

Vyberajte pozorne a tvorte s radosťou

Kľúčové pre kryty s vlastným motívom je dobrý výber typu obalu. Typ obalu rozhoduje nielen o veľkosti vášho obrázku ale aj o miere ochrany zariadenia. Či už sa rozhodnete pre silikónové alebo knižkové obaly, vytvoriť vlastný návrh zvládnete hravo za pár minút. Nezabúdajte však ani na správnu voľbu značky telefónu, pre ktorý obal pripravujete. Každý telefón je totiž mierne odlišný hlavne čo sa týka postavenia konektorov a fotoaparátu.

Xiaomi Redmi 8A vám ukáže nové obzory

Ostrejšie fotografie, jasnejší displej, modernejší dizajn a lepšiu výdrž batérie. To a ešte omnoho viac vám prináša smartfón Redmi 8A z dielne výrobcu Xiaomi, ktorý by ste si v nižšej cenovej triede telefónov rozhodne nemali nechať ujsť. Aj keď patrí tento model do nižšej cenovej triedy, rozhodne sa jeho skromnosťou nedajte oklamať. Zadný fotoaparát má navyše funkciu fázovej detekcie, ktorú u nižších cenových tried telefónov nájdete len veľmi ťažko. Jeho veľkou výhodou je tiež 5 000 mAh batéria, ktorá má dostatok kapacity na to, aby s vami fungovala po celé dni bez potreby nabíjania. Iste si k tomu obľúbite aj veľký a jasný 6,22-palcový displej s rozlíšením 520 x 720 obrazových bodov s moderným výrezom pre 8 Mpx selfie fotoaparát. Telefón je naviac rýchly a presne vám sadne do ruky.