Navrhnite si vlastnú puzdro pre Xiaomi Redmi 8

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 101
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Navrhnite pre svoj Xiaomi Redmi Note 8 nový obal

Vlastné motívy krytov či puzdier na mobil sú doslova módnymzaslúžiť hitom, pretože dávajú priestor na uplatnenie najrozličnejších originálnych námetov. Máte aj vy nejaký nápad, ako by mal vyzerať obal pre váš Xiaomi Redmi Note 8? Načo čakať, pustite sa do toho a vytvorte si vlastný kryt na mobil aj vy. V prvom rade je potrebné vybrať si puzdro či kryt podľa značky a typu zariadenia. Na výber máte puzdrá FLEXMAT z trvácneho TPU alebo uzatvárateľné knižkové obaly, vyrobené z veľmi kvalitného materiálu, odolného proti špine aj odtlačkom prstov. Oba typy sú veľmi obľúbené a vyznačujú sa odolnosťou a trvácnosťou. Navyše sú opatrené výrezmi na pripojenie konektorov a príslušenstva.

Vytvorte si obaly s vlastným motívom

Dokonale sediace puzdro či kryt si môžete vyzdobiť podľa ľubovôle. To znamená, že ak sa neviete vynadívať na svoje vydarené ratolesti, milovanú polovičku či najvernejšieho havkáča na svete, môžete si dať ich obrázok vytlačiť na obal na telefón a mať ich stále pri sebe. Pohľad na to, čo máte radi, vás poteší zakaždým, ako mobil vezmete do rúk, takže naozaj nie je dôvod na váhanie. Ak ste skôr hĺbavý či knižný typ, nie je nič lepšie, ako nechať si svoj obľúbený citát alebo výrok zvečniť na mieste, ktoré vám bude často na očiach.

Farby, vzory i obrázky zvolené podľa vášho vkusu

Pokiaľ patríte k tým, ktorých vkus a nároky nie je práve jednoduché uspokojiť bežne dostupnými produktami, najlepším riešením pre vás budú vlastné motívy na obal. Vytvoríte si ich celkom jednoducho – náš intuitívny nástroj usmerní všetky vaše kroky a vy sa môžete realizovať prostredníctvom predvolených grafík, ľubovoľných farieb, nápisov rozličných typov písma, veľkostí, či vrstiev a rôznych uhlov otáčania. Nepotrebujete k tomu žiadne skúsenosti ani zručnosti, predsa však už v priebehu niekoľkých minút navrhnete jedinečný dizajn obalu, aký nemá páru na celom svete.