Nájdi obal pre svoje zariadenia:
   
+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Xiaomi Redmi 8

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Unikátny obal na Xiaomi Redmi 8

Nie je obal ako obal, to je stará známa vec. Podľa toho, či používate knižkové, vyklápacie, kožené alebo plastové puzdro na mobil, prípadne silikónové alebo gumené kryty, viete povedať aj to, aké sú ich prednosti a prípadné nedostatky. Čo však v prípade, ak posudzujete ich vonkajší vzhľad a celkový dizajn, akým na vás pôsobia? Isteže, na výber máte z rozličných trblietavých, kvetinových, jednofarebných, zvieracích či moderných tieňovaných motívov, no možno podvedome cítite, že ani jeden z nich nie je to, čo naozaj hľadáte. Riešením sa preto stáva originálny obal na mobil, ktorý si môžete navrhnúť doslova podľa vašej fantázie.

Buďte kreatívni a vytvorte si vlastný kryt na mobil

Pohrať sa so svojimi predstavami a nechať si vytvoriť obaly s vlastným motívom podľa svojich predstáv v skutočnosti nie je nič zložité. Vyskúšať si to môžete aj vy. Nechajte sa vtiahnuť do sveta, v ktorom si môžete dať zhmotniť svoje nápady a pokochajte sa výsledkom, ktorý určite bude stáť za to. Máte nejaké krásne fotografie, ktoré by ste radi ukázali svetu? Potom tak môžete urobiť aj prostredníctvom obalu na svojom telefóne. Usmiata tvár vašej priateľky či manželky, verný pohľad vášho štvornohého miláčika, deti, na ktoré ste právom hrdí – pochváľte sa tým, čo máte doma. Okrem obdivu vás poteší aj to, že svojich milovaných tak budete mať neustále nablízku.

Vlastné motívy krytov s obľúbeným citátom alebo fotkou

Vlastný motív nemusí nutne znamenať len obrázok alebo fotku. Použiť môžete aj nápisy, napríklad meno alebo citát, ktorým sa riadite, či odkaz, ktorý má pre váš život nejaký osobitný význam. Potlač na obale na mobil sa aplikuje vždy na bielu plochu, aby motív vynikol čo najlepšie. Bočné strany pritom ostávajú transparentné, takže všetka pozornosť sa sústreďuje na originálny obrázok či nápis na zadnej strane. Samozrejmosťou sú zachované výrezy na konektory, vďaka ktorým nebudete musieť vyberať váš Xiaomi Redmi 8 z obalu.