CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Xiaomi Redmi 7A

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 105
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Originálny obal na Xiaomi Redmi 7a

Mnohí z nás chcú skrátka len zapadnúť a nevytŕčať z davu. Že vy rozhodne nie ste jedným z týchto ľudí? Skvelé, potom pre vás máme ponuku na originálne obaly, ktorá sa neodmieta.

Kryt na telefón podľa vašej fantázie

Nastavenie vlastnej potlače na mobilný telefónu Xiaomi Redmi 7a je veľmi jednoduché a pohodlné. V prvom kroku si zvoľte, aký typ obalu vám najviac vyhovuje: bude to knižkové puzdro kolekcie Wallet Book, či radšej jednoduchý silikónový kryt s transparentnými okrajmi, ktorý pôsobí decentne a zároveň veľmi moderne? Niekedy sa nemusíte ani rozhodovať. Jednoducho si objednajte rôzne typy a na vašom Xiaomi ich postupne vystriedate podľa toho, kam máte namierené alebo akú máte práve náladu. Po vybratí prejdite do nášho online editora, v ktorom môžete vytvárať grafiku podľa svojej fantázie. Nahrajte sem svoju obľúbenú fotografiu a doplňte ju o ďalšie motívy, farby, nápisy alebo čokoľvek iného, čo vás napadne. Pred potvrdením si náhľad poriadne skontrolujte a pamätajte na to, že ho budeme tlačiť na biely podklad, aby bol efekt farieb a fotografií čo najvýraznejší.

Cenový trhák Xiaomi Redmi 7a

Pre každého, kto hľadá kvalitne postavený systém a výkonnú batériu, čo niečo vydrží, reproduktory s jasným zvukom a prepracovaný displej, je tu Xiaomi Redmi 7a. Pohybuje sa v jednej z najnižších cenových kategórií, no pritom je rozhodne jedným z najlepšie vybavených mobilných zariadení, ktoré si zaslúži vašu pozornosť. Tento cenový trhák má naviac kompaktné rozmery, moderný design a plynulú nadstavbu MIUI 10 bežiacu na aktuálnom Androide 9. Tento model telefónu vás rozhodne neukráti ani o ergonomickú stavu tela, ktorá je príjemná pri narábaní s ním či o niekoľko cool farebných variant zadného krytu. Že sa vám tento mobil páči a jeho hodnotu by ste chceli zachovať čo najdlhšie? Skúste sa poohliadnuť po kvalitných ochranných doplnkoch a užívajte si jeho služieb po celé roky.