Navrhnite si vlastnú puzdro pre Xiaomi Redmi 7

No search results

S obalmi podľa vlastného vkusu k výnimočnosti: Xiaomi Redmi 7

Kryt na telefón už dávno nespĺňa iba ochrannú funkciu. Má sa nám páčiť, vyjadrovať výnimočnosť našej osobnosti a baviť nás. Ide o prejav štýlu a vkusu. Telefón o vás dokáže okoliu často prezradiť viac, než si myslíte. Pokiaľ bude vyzerať ako jeden z mnohých, je to v poriadku. Ale vy predsa nie ste rovnakí, ako dav naokolo! Ste výnimoční a to by o vás mal na prvý pohľad povedať aj váš smartfón! Vytvorte si jedinečný obal a spravte tak zo svojho telefónu pomocou vlastných fotografií či textov naozajstný designový kúsok.

Xiaomi Redmi 7 - Vytvorte si výnimočný kryt. A to behom pár minút

Tvorba je pritom celkom jednoduchá. Bude vám k nej stačiť počítač, internetové pripojenie a šálka dobrej kávy. Vyhľadajte si fotografiu, ktorá sa vám bude páčiť. Nechajte sa uniesť a zvoľte jednoducho to, čo vás baví. Doplňte ju o žiarivé farby pozadia, krásne motívy, inšpiratívne mottá a všetko, čo vás napadne. Obal si pred odoslaním návrhu nezabudnite skontrolovať. Chceme, aby ste si boli istí, že je všetko perfektné.

Redmi 7 bude pre vás tým pravým

Smartfón Xiaomi Redmi 7 je nabitý skvelými funkciami, disponuje moderným displejom i prevedením, dlhou výdržou batérie a slušným výkonom. Je tak pre každého, kto chce získať slušný pomer ceny a kvality mobilu. Vzhľadom na jeho cenu je veľmi výhodným riešením pre širokú škálu používateľov. Naviac si s ním užijete dobrý zvuk reproduktorov i rýchle snímanie odtlačkov prstov či slušný fotoaparát. Redmi 7 dokáže upútať aj designom, ktorý je moderný, avšak trochu zaostáva za konkurenciou s veľkými a pôsobivými displejmi. Náš tip pre perfektné doplnenie obalu k tomuto telefónu? Zvoľte si taký, ktorý bude hovoriť o vás, tom, čo máte radi alebo aký životný štýl je ten váš. Podarí sa vám to hlavne vďaka našim obalom s možnosťou vytvorenia vlastnej grafiky. Tak, ako si to sami predstavujete. 21. Huawei Honor 8A Páčilo by sa vám mať obal, ktorý nemá nikto iný?