Navrhnite si vlastnú puzdro pre Xiaomi Redmi 4X

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 101
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Vytvorte si obal na mobil Xiaomi Redmi 4X podľa svojho

Telefóny a ich kryty už dávno nie sú iba praktickou záležitosťou na volanie a posielanie správ. Ide o prejav vašej osobnosti a štýlu. Telefón o vás dokáže okoliu často prezradiť viac, než si myslíte. Pokiaľ bude vyzerať ako jeden z mnohých, je to v poriadku. Ale vy predsa nie ste rovnakí, ako dav naokolo! Ste výnimoční a to by o vás mal na prvý pohľad povedať aj váš smartfón! Vytvorte si obal, ktorý nemá nikto na svete a spravte tak zo svojho telefónu pomocou vlastných fotografií či textov naozajstný designový kúsok.

Puzdra s grafickou pre Xioami Redmi 4X

Originálne obaly na telefón si dnes môže dopriať každý z nás. Je to veľmi jednoduché. V prvom kroku si zvoľte, aký typ obalu vám najviac vyhovuje: bude to knižkové puzdro či naopak jednoduchý silikónový kryt s transparentnými okrajmi? Prvé praktické rozhodnutie budete mať za sebou, tie ďalšie už urobte svojím srdcom. Ako napríklad to, akú fotografiu si pre svoj obal vyberiete. Bude to fotka vašej rodiny? Alebo radšej bláznivá momentka s priateľmi? Skvele na obaloch pôsobia aj fotky zo slnečnej dovolenky alebo z udalostí, ktoré si chcete jednoducho každý deň pripomínať.

Hor sa do sveta s vlastnou potlačou - Xiaomi Redmi 4X

Ak ste sa rozhodli pre kryt na telefón Xiaomi Redmi 4X, upravili ste múdro. Tento smartfón je vhodnou voľbou pre tých, ktorý do telefónu nechcú investovať celý svoj majetok, ale naopak si chcú za prijateľnú cenu naplno užívať funkcie spoľahlivého Androidu. Mobil disponuje funkciou Dual SIM a má atraktívny design v niekoľkých farebných prevedeniach. Vybrať si tak môžete zo zamatovej čiernej, odvážnej zlatej, nevinnej ružovej či hviezdnej šedej. Takéto prevedenie si však zaslúži našu maximálnu ochranu a starostlivosť. Ak totiž stavíte na modernú farbu svojho smartfónu, prezrádza to o vás, že je pre vás jeho estetická funkcia dôležitá. Nespoľahnite sa preto na šťastie a ochráňte svoj telefón pred zbytočnými ryhami a odreniami aj kvalitným obalom. A naviac s designom, ktorý nemá nikto iný na svete. Výzva? Prijatá!