CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Xiaomi Mi Note 10 Pro

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 105
×
Výrobca / Séria 1
×
Farba 1
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Vlastné motívy krytov vás odlíšia v dave

Splynúť s davom nie je nič príjemné, najmä, ak ste vždy túžili vyniknúť. Môžete napríklad zaujať odlišným účesom či oblečením, dokonca sa nemusíte uspokojiť ani s obyčajným puzdrom na mobil, aké má hocikto okolo vás. Dokážte, že máte svetu čo povedať a nechajte si zvečniť na obale na telefón svoje životné motto alebo ho vyzdobte fotografiou toho, čo máte najradšej. Vytvorte si vlastný kryt na mobil, ktorý bude dokonale originálnym kúskom a zabudnite na fádne obaly bez fantázie.

Obaly s vlastným motívom pre kreatívne duše

Ak vám v hlave víria fantastické nápady, ktoré nechcete nechať zapadnúť prachom, smelo ich umiestnite na svoj obal na telefón. Na pozadie si môžete zvoliť svoju obľúbenú farbu v odtieni, ktorý považujete za najkrajší a na to môžete aplikovať rôzne vzory, motívy, citáty či obrázky, ktoré budú odrážať vaše osobné záujmy. Máte umeleckú povahu a nálada sa u vás strieda ako aprílové počasie? Vyjadrite ju prostredníctvom puzdra či krytu na svoj Xiaomi Mi Note 10 Pro. Nechajte si u nás vyrobiť niekoľko odlišných obalov a potom ich striedajte podľa toho, ktorý sa vám momentálne zapáči.

Kvalitná potlač, ktorá sa nezošúcha

Puzdrá a kryty na mobil, na ktoré vyrábame potlače podľa vášho želania, sú zhotovené z kvalitných materiálov, odolných voči poškodeniu. To je mimoriadne dôležité z hľadiska ochrany smartfónov pred obitím, prasknutím či úplným rozbitím. Rovnako kvalitná a trvácna je aj nami aplikovaná potlač, pretože sa ani častým vyberaním telefónu z puzdra či krytu neošuchuje, nebledne ani nestráca na atraktivite. A preto, že si stojíme za svojou prácou, do spodnej časti puzdra alebo krytu umiestňujeme našu značku etuo.sk. Nemusíte teda mať nijaké obavy. Ak sa rozhodnete pre puzdro alebo kryt s vlastným motívom vyrobené u nás, získate odolný a navyše jedinečný obal na Xiaomi Mi Note 10 Pro, ktorý vám bude ešte dlho robiť radosť.