CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Xiaomi Mi Note 10 Lite

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 105
×
Výrobca / Séria 1
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Vaše fotografie na puzdre na telefón

Ako by mal vyzerať ideálny obal na Xiaomi Mi Note 10 Lite? Mal by byť odolný, skvele sedieť, pôsobiť príjemne na dotyk... ale hlavne by mal mať dokonalý dizajn. A kto už vie viac o návrhu dokonalého dizajnu vášho krytu, keď nie vy sami? Práve preto vám v e-shope etuo.sk ponúkame možnosť navrhnúť a vyrobiť si svoj obal samostatne podľa vašich predstáv. Zadajte si naň obľúbenú momentku z dovolenky. Alebo krásnu fotku zo svadby či z posedenia s priateľmi. A ak chcete byť naozaj originálni, vytvorte si na obale svoju „nástenku prianí“, ktorá vás bude každý deň motivovať nablýskaným autom, luxusnou cestou okolo sveta alebo spokojnosťou rodiny.

Xiaomi Mi Note 10 Lite - knižkový obal alebo silikónový kryt?

Výroba obalu s vlastným motívom je v našej online kreatívnej dielni naozaj veľmi jednoduchá. Stačí, pokiaľ si vyberiete typ krytu, ktorý najviac zapadá do vášho životného štýlu. Či už to bude knižkový obal alebo silikónový kryt, kliknite si naň a presuňte sa do kreatívnej dielne. Vyberte si zo svojej galérie jednu alebo viac fotografií, nahrajte ich a upravujte tak dlho, až kým nebudete celkom spokojní. Dbajte však na to, aby dizajn sedel všetkým výrezom a krivkám vášho telefónu a taktiež na to, aby ste nevynechali žiadne miesto na kryte, ktoré by sa vo výsledku zobrazovalo ako prázdne biele miesto.

Vyberte si moderný Xiaomi Mi Note 10 Lite

Telefón s pohodlnými funkciami za rozumnú cenu a s krásnym dizajnom. Presne to je synonymom modelu Mi Note 10 Lite od svetoznámeho giganta Xiaomi. S týmto telefónom vás už hneď na prvý pohľad upúta 3D tvarovaný AMOLED displej so zabudovaným senzorom odtlačkov prstov, výkonná 5260 mAh batéria s technológiou rýchleho nabíjania 30W fast charge technology či 64 MPx Al quad fotoaparát. Telefón je naviac chránený špeciálnou vrstvou Corning Gorilla skla, ktorá mu zabezpečuje vyšší stupeň ochrany.