Navrhnite si vlastnú puzdro pre Xiaomi Mi Note 10

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 101
×
Výrobca / Séria 1
×
Farba 1
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Vyrobte si štýlový kryt na Xiaomi Mi Note 10

Vedeli ste, že obal na telefón vašich snov je od vás vzdialený len na pár kliknutí? Je to naozaj tak. Na svojom mobile teraz totiž už nemusíte nosiť motívy, ktoré navrhol niekto iný. Staňte sa dizajnérom sami a navrhnite si kryt s vlastným motívom, fotografiou alebo obrázkom, ktorý sa páči iba vám. Výber je len na vás a nezabudnite pri ňom, že fantázii sa medze nekladú! A ak potrebujete trochu „popostrčiť“ a inšpirovať sa tvorbou ostatných, prezrite si náš instagramový účet, na ktorom nájdete množstvo zaujímavých tipov od influencerov, s ktorými spolupracujeme.

Kryty s vlastnou fotkou na telefón Xiaomi Mi Note 10 štýlovo, ale hlavne kvalitne

Aj keď obaly na telefón sú dnes mnohými vnímané už skôr ako módna vychytávka ako bezpečnostný doplnok, nikdy nezabúdajte ani na kvalitu materiálov a strihu vášho obalu. Vždy majte na pamäti, že váš kryt musí presne sedieť na telefón Xiaomi Mi Note 10 v rámci všetkých výrezov, tlačidiel a veľkostí. Nakupujte preto len u overených a spoľahlivých dodávateľov. Naše obaly vyrábame tak, aby vám jednoducho sadli na milimeter. Predstavujú odolnú ochranu, ktorá vám vydrží v skvelom stave so zachovaním farieb aj tvaru po celé roky.      

Staviť na mobil Xiaomi Mi Note 10 sa naozaj oplatí!

Pokiaľ máte predstavu o telefóne, s ktorým sa jednoducho nedá spraviť zlá fotka, stavte na smartfón Xiaomi Mi Note 10. Jeho pätica fotoaparátov s teleobjektívom s rozlíšením 5 Mpx, selfie objektívom s rozlíšením 12 Mpx, objektívom s ultra vysokým rozlíšením 108 Mpx, ultra širokouhlým objektívom s rozlíšením 20 Mpx a makro objektívom s rozlíšením 2 Mpx vás presvedčí, že aj telefón môže slúžiť ako „zrkadlovka“. Navyše vám tento model ponúka atraktívny sklenený dizajn pod ochranou technologicky vyspelého skla Corning Gorilla Glass 5 a ďalšie prepracované funkcie.