Nájdi obal pre svoje zariadenia:
   
+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Xiaomi Mi Note 10

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Funkčné a originálne obaly pre Xiaomi Mi Note 10

Nájsť vyhovujúci obal na smartfón môže byť občas drina, preto sa obzvlášť hodí možnosť vytvoriť si ho tak, aby bez výnimky spĺňal všetky požiadavky. Či už dávate prednosť puzdrám z odolného TPU alebo preferujete uzatvárateľné knižkové (peňaženkové) obaly, možností, ako vyzdobiť svoj vlastný obal na telefón, máte naozaj neúrekom. Rozhodnutie, či si zvolíte fotografiu, nápis alebo nejaký vzor, je len na vás. Takže pokiaľ sa daný motív na obal na mobil zmestí, môžete si ho nechať zrealizovať a už sa len tešiť na konečný výsledok. Prekvapte svoje okolie novým krásnym obalom, aký sa zaručene nenájde v nijakej predajni na celom svete.

Obaly s vlastným motívom patria k mimoriadne obľúbeným

Aj vy ste podľahli šíriacemu sa trendu a rozmýšľate nad tým, že oblečiete svoj Xiaomi Mi Note 10 do nových, unikátnych šiat? Nepremýšľajte, radšej rovno konajte a vytvorte si svoj vlastný, jedinečný kryt alebo puzdro na mobil. Navrhnite si ľubovoľný obal, ktorý sa vám páči a dovoľte nám, aby sme ho slávnostne uviedli do života. Nechajte svoje umelecké sklony prehovoriť za vás a premeňte svoje sny vďaka vlastnému motívu na obale na krásnu skutočnosť.

Vlastné motívy krytov prehovoria za vás

Ste extrovert a radi sa pochválite tým, čo máte doma? Potom si vytvorte obal na mobil, na ktorom sa bude vynímať práve to, na čo ste takí hrdí. Je už len na vás, či to bude vaša milovaná polovička, super rýchly štvorkolesový tátoš alebo domáca čistokrvná mačička. Neradi idete s kožou na trh a nechcete vystavovať svoje súkromie na verejnosti? V tom prípade zvoľte niečo menej osobné, napríklad obrázok svojich obľúbených kvetov, vysnívanej dovolenkovej destinácie či citát, ktorý vás zaujal svojím hlbokým významom. Fantázii sa medze nekladú, takže alternatív, ako si navrhnúť svoj obal na smartfón, máte skutočne obrovské množstvo.