Navrhnite si vlastnú puzdro pre Xiaomi Mi A3

No search results

Xiaomi Mi A3 v originálnom obale s vlastnou potlačou

Čo keby ste mali možnosť vytvoriť si kryt podľa svojej vlastnej fantázie, so svojou vlastnou grafikou a podľa toho, čo sa vám páči? U nás pre navrhnutie svojho originálneho krytu na telefón nemusíte byť grafickým expertom. S prácou budete hotoví za pár minút a naviac je to zábava. Ukážeme vám, ako na to!

Vytvorte si kryt na telefón dopĺňajúci vašu osobnosť

Tvorba krytov na mobilné telefóny je v elektronickom obchode Etuo.sk veľmi jednoduchá. Stačí si premyslieť, čo by malo tvoriť grafiku vášho krytu – bude to fotografia vašej obľúbenej hudobnej skupiny, domáceho maznáčika, nalešteného štvorkolesového tátoša alebo vašich milovaných detičiek? Je to len na vás. Grafiku môžete doplniť aj o motivačné citáty či slová obľúbených básní. Pred odoslaním si svoju grafiku starostlivo skontrolujte – vybrali ste si správny typ obalu na správny typ telefónu? Vyzerá obal presne podľa vašich predstáv? Ak ste na všetky otázky odpovedali slovkom „áno“, stačí už len dokončiť objednávku a počkať, kým váš originálny obal zazvoní pri dverách. Ak sa vám tento nápad zapáčil, urobte rovnakú radosť aj svojim blízkym. Takýto personalizovaný obal totiž predstavuje nielen zábavnú, ale aj veľmi osobnú cestu, ako niekomu darovať darček od srdca.

Xiaomi Mi A3 je telefón pre každého influencera

Milujete fotenie a dokumentovanie vášho života sa stalo pre vás samozrejmosťou? Potom získate s modelom telefónu Xiaomi Mi A3 špičkového partnera na fotografovanie, točenie videí a zdieľanie na sociálnych sieťach. Okrem moderného designu má pre vás pripravené aj pravidelne aktualizovaný softvér s prísľubom bezproblémového chodu. To všetko naviac za bezkonkurenčnú cenu. Jeho dizajn je precízne a jednoducho spracovaný aj v kombinácii s veľkým OLED displejom s kvapkovým výrezom. Ak chcete, aby vám tento telefón vydržal ešte na stovky a tisícky fotografií aj do budúcnosti, pohľadajte preň naozaj kvalitné ochranné príslušenstvo a temperované sklá alebo fólie doplňte aj o odolné obaly.