CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Xiaomi Mi A1

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 105
×
Farba 1
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Vytvorte si obal na mobil Xiaomi Mi A1 podľa svojho

Bezpečnosť vášho nového telefónu by ste nemali podceňovať. Pri každodennom používaní sa totiž bežne stáva, že nám mobil „vyletí z ruky“, odrie sa v taške alebo pri páde na kamennú podlahu. Takéto udalosti zamrzia každého a preto je vhodné im predchádzať pomocou vhodných obalov a puzdier na telefóny. Nemusíte však vlastniť presne ten istý kryt, ako všetci ostatní! Získajte niečo naozaj extra a zadovážte si obaly s vašimi vlastnoručne navrhnutými motívmi. Pretože jedinečnosť sa dnes naozaj cení. Uvidíte, že inšpirujete nielen svoje okolie, ale hlavne potešíte samých seba.

Xiaomi Mi A1: Navrhnúť si vlastný obal na smartfón nebolo nikdy jednoduchšie!

Ako to vlastne funguje? Celkom jednoducho! Prihláste sa do nášho editora a vyberte si typ krytu, ktorý sa bude najviac hodiť na váš Xiaomi Mi A1. Bude to knižkové puzdro Wallet Book, ktoré ochráni telefón z prednej aj zo zadnej strany, alebo si radšej zvolíte elegantný kryt z kolekcie FLEXmat Case s transparentnými okrajmi a silikónovým telom? Potom si stačí vybrať vaše obľúbené fotografie a pridať ich do editora na biele vyznačené plochy telefónu. Budete tak presne ako maliar, ktorý maľuje svoje dielo na biele plátno. Fotografie v ďalšom kroku doplňte svojim životným mottom alebo obľúbenou hláškou z filmu či pár obrázkami z našej galérie. Ak máte hotovo, všetko starostlivo skontrolujte. Plochy, ktoré ste nevyplnili, totiž ostanú biele. Teraz už stačí návrh len zaslať a čakať, kým obal vašich snov „zaklope na dvere“.

Puzdra s grafickou pre Xiaomi Mi A1

Váš Xiaomi Mi A1 si totiž zaslúži tú najlepšiu ochranu. Tento telefón disponuje naozaj výborným fotoaparátom, elegantným desingom a hlavne čistým, prehľadným a jednoduchým systémom Android Nougat. Práve čistota a plynulosť Androidu je to, čo pri ňom užívatelia najčastejšie vyzdvihujú. Množstvo vychytávok od Google, infrasenzor či rýchly snímač odtlačkov prstov sú potom len vítanými výhodami. Ochráňte si teda svoj telefón Xiaomi a urobte to originálne – s obalmi vyrobenými špeciálne pre vás s vašou vlastnou potlačou.