CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Xiaomi Mi 9T Pro

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 105
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Personalizujte si svoj Xiaomi Mi 9T Pro

Ak sa chcete odlíšiť, chce to obal na mobil Xiaomi Mi 9T Pro s vlastným motívom. Môžete si tak smartfón dokonale prispôsobiť vášmu vkusu a gustu. Kryty s vlastnou potlačou si jednoducho navrhnete na našej stránke. Sprievodca vám pomôže vyrobiť kryt na mieru, ktorý nám pošlete a my vám odošleme späť hotový kúsok počas jedného pracovného dňa. Je len na vás, či budete mať telefón s rodinnou fotografiou, momentkou z vydarenej dovolenky, alebo si vytvoríte vlastný grafický návrh. Neviete, čo by ste presne chceli? Inšpirujte sa na Instagrame Etuo.sk, kde nájdete veľa podarených návrhov a možno vám niektorý z nich padne do oka.

Pár krokov ku krytu s vlastnou potlačou

Ako získate obal s vlastnou potlačou? Je to jednoduché a zvládne to naozaj každý! Na stránkach nášho internetového obchodu spustíte aplikáciu pre kryty s vlastnou potlačou. Pripravte si obrázok, fotografiu alebo vlastnú grafiku v tlačovej kvalite 300 dpi a nahrajte ho do aplikácie pre kryty s vlastnou potlačou. Ďalší krok? Upravte ho tak, aby ste boli spokojní. Aplikácia vám ukáže finálny náhľad, ako bude obal s vaším vlastným motívom vyzerať na vašom telefóne Xiaomi Mi 9T Pro. Do návrhu môžete pridať aj krátky text. Neviete aký? Zakomponujte svoje životné motto, pozitívnu afirmáciu alebo venovanie konkrétnej osobe, ak chcete obalom niekoho obdarovať.

Každý telefón môže byť jedinečný

Kvalitný telefón si zaslúži obal, ktorý z neho spraví unikátny kúsok a zároveň potrebuje ochrániť. Zvlášť model ako Xiaomi Mi 9T Pro potrebuje účinnú ochranu displeja i celého telefónu. A prečo nemať obal na telefón Xiaomi Mi 9T Pro presne podľa vášho gusta, však? Stačí len pár krokov a my vám vytvoríme obal podľa vášho vlastného návrhu vo vysokej kvalite. Ľahko sa udržuje čistý a vyzerá naozaj pôsobivo. Tak čo, skúsite si vytvoriť svoj vlastný, nenapodobiteľný obal?