Navrhnite si vlastnú puzdro pre Xiaomi Mi 9T

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 101
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Vytvorte si obal na mobil Xiaomi Mi 9T s vlastným motívom

Kúpili ste si mobilný telefón Xiaomi Mi 9T? Dúfame, že s ním budete dlho spokojní a bude vám skvelo slúžiť bez akýchkoľvek problémov. Chcete sa oň čo možno najlepšie postarať, aby dlho vyzeral stále ako nový? Ste na správnej adrese, u nás v Etuo.sk veľmi dobre vieme, ako telefón ochrániť pred nepekne vyzerajúcimi škrabancami, ryhami a inými „kozmetickými“ vadami. Neviete, akú formu ochrany zvoliť? Ochranné puzdrá na mobil Xiaomi Mi 9T vám môžu ušetriť veľa peňazí i trápenia. Kryty na Xiaomi Mi 9T sú v súčasnosti veľmi obľúbené, mobilný telefón chránia pri jeho každodennom používaní pred následkami nepríjemných pádov, ktorým sa často nedá vyhnúť. Tým, že máte mobil stále pri sebe, mali by ste sa o jeho vzhľad starať a zaobstarať si niekoľko krytov s vlastnou potlačou, ktoré budete môcť striedať podľa aktuálnej nálady.

Aký motív použiť na kryt s vlastnou potlačou?

Ak si u nás vytvoríte obal s jedinečným motívom, odlíšite sa od všetkých ostatných. Potlač môže tvoriť obľúbená fotografia, citát, logo alebo čokoľvek, na čo máte chuť. Kryt s vlastným motívom je nielen štýlovým doplnkom, vďaka ktorému máte neustále na očiach fotografie vašej rodiny či domácich maznáčikov, ale aj spoľahlivým ochranným prvkom. Môžete tak mať istotu, že sa vášmu mobilnému zariadeniu určite nič zlé nestane. Keď aj príde k pádu na zem, kryt s vlastnou potlačou ochráni telo vášho smartfónu Xiaomi Mi 9T tak, že na ňom nebude viditeľné absolútne žiadne škrabance. Výsledok? „Zabijete dve muchy jednou ranou!“

Vlastný kryt ako darček? Skvelý nápad!

Nápaditým obalom môžete urobiť radosť niekomu zo svojich priateľov či blízkych. Blížia sa vo vašej rodine narodeniny? Obdarujte partnera, mamu, brata či deti týmto zaujímavým kúskom. Ich nadšenie na seba rozhodne nenechá dlho čakať a vy si budete môcť gratulovať, že vďaka vám je ich smartfón v bezpečí a nehrozí mu žiadne poškodenie.