CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Xiaomi Mi 9 SE

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 105
×
Výrobca / Séria 1
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Xiaomi Mi 9 SE: Lebo originálne kryty sa jednoducho nosia!

Oddeľte sa od davu a ukážte svetu svoju jedinečnosť! Môžete to síce urobiť aj pomocou ružových vlasov, ale my vám navrhujeme trochu distingvovanejšie riešenie. Odlíšte sa tým najštýlovejším puzdrom na váš Xiaomi Mi 9 SE! V Etuo.sk je to viac než jednoduché. Vymyslíte si svoj vlastný design, navrhnete si ho a my vám ho dodáme. Áno, je to také jednoduché.

Buďte cool s vlasnoručne navrhnutým obalom - Mi9 SE

Túto sezónu sa budú personalizované kryty naozaj nosiť. Ako by sa vám páčilo, keby ste mohli na svojom telefóne nosiť fotky vašich zážitkov z dovolenky, milovaných domácich maznáčikov alebo vašich priateľov či rodiny? Ak odpovedáte kladne, vytvorte si vlastné puzdro s vašim vlastným grafickým príbehom! Je to naviac omnoho jednoduchšie, ako to znie. Všetko hravo zvládnete za pár minút v našom grafickom editore, doladíte farby pozadia, pridáte zopár detailov, poriadne skontrolujete. Návrh nám potom zašlete a už len počkáte, kým váš vysnívaný obal zazvoní na dvere.

Za málo peňazí veľa muziky – to je Xiaomi Mi9 SE

Xiaomi Mi9 SE je kráľom strednej triedy smartfónov na trhu! Môže sa pochváliť mnohými atribútmi, ktoré väčšina z nás tak často vyhľadáva. Ide práve o pútavý design s atraktívnym výrezom pre fotoaparát, kvalitný AMOLED displejom alebo zadným foťákom, ktorý pre vás vytvorí prekvapivo vydarené zábery. Ak ste však fanúšikmi bezdrôtového nabíjania, spomaľte. Toto vám Xiaomi Mi 9 SE ako jednu z mála funkcií poskytnúť nedokáže. Na druhú stranu všetky malé nedostatky modelu vyváži jeho cena, ktorá je aktuálne jednoducho rozprávková. Pri tomto type telefónu je veľmi dôležité ochraňovať ho pred nárazmi, odreniami a ďalším mechanickým poškodením. A ak to viete dokázať za pomoci jedinečného obalu, o to lepšie! Vytvorte si ten svoj v našom e-shope a majte svoj Xiaomi Mi 9 SE neustále v bezpečí.