Navrhnite si vlastnú puzdro pre Xiaomi Mi 9 Lite

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 101
×
Výrobca / Séria 1
×
Farba 1
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Obal s vlastnou potlačou pre vás aj najbližších

Vytvorte pre seba a svojich blízkych obal na telefón na mieru. S vašou fotografiou, obľúbeným motivačným citátom, príjemnými farbami či inými motívmi podľa vašej fantázie. Je to veľmi jednoduché a naviac si pri tvorbe užijete kopu zábavy. Tak čo kreatívne duše, ste pripravené?

Ako si vytvoriť kryt s originálnou grafikou?

Postup tvorby obalu na Xiaomi Mi 9 Lite je veľmi jednoduchý a zvládnete to bez sťahovania aplikácií, prihlasovania sa k účtom a podobných komplikácií. Jednoducho si otvorte nás online editor a premyslite si, ako by váš obal mal vyzerať. Zo svojho počítača nahrajte fotografiu alebo obľúbený obrázok alebo si vyberte jeden z desiatok motívov, ktoré vám ponúkame v našej galérií. Potom upravte farby, pridajte texty a pokojne zmeňte fonty či umiestnenie. Keď ste spokojní, svoju grafiku potvrďte a odošlite. Áno, tak ľahko sa dostanete k svojmu originálnemu puzdru na telefón. Každú vašu grafiku tlačíme na biely kvalitný podklad, takže vaše farby sa budú krásne vynímať. Naviac vďaka špeciálnej úprave sa len tak ľahko neošúchajú a tak je kryt naozaj veľmi trvanlivou záležitosťou. Venujte ho nielen sebe ale aj svojim blízkym a uvidíte, akú im spravíte týmto originálnym darčekom radosť.

Xiaomi Mi 9 Lite si zaslúži vašu pozornosť

Hľadáte moderný telefón v atraktívnom farebnom prevedení s funkciami, ktoré jednoducho nechcete zo svojho denného režimu vynechať? Je čas, aby ste zaostrili na telefón Xiaomi Mi 9 Lite. Okrem skvelej trojice fotoaparátov sa u neho môžete spoľahnúť aj na prepracovaný AMOLED displej pokrývajúci takmer 90 % čelnej strany so zabudovanou čítačkou prstov či „always on“ funkciou, vďaka ktorej už nikdy nezmeškáte žiadnu notifikáciu. Robte s ním mobilné platby, využívajte ho ako ovládač televízie či klimatizácie, nastavte si na ňom cool tmavú tému a foťte tie najlepšie fotografie, aké bez zrkadlovky nafotiť môžete. Telefón Xiaomi Mi 9 Lite vám to všetko umožní už v niekoľkých jednoduchých krokoch.