CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Xiaomi Mi 11

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 105
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Kryty na smartfón Xiaomi Mi 11 s fotografiou

Chcete byť trendy a ukazovať to každodenne aj svojim obalom na telefón? Potom sa pridajte k stále sa rozrastajúcej skupine našich zákazníkov, ktorých už nebavia predpripravené motívy obalov na telefón Xiaomi Mi 11 a chcú si takýto motív vytvoriť celkom sami podľa svojho vkusu a fantázie. Stačí len ak si zo svojej galérie vyberiete obľúbenú fotografiu, a tú potom nahráte do nášho online kreatívneho editora. Tam sa s dizajnom pohrajte a dolaďte ho do dokonalosti použitím ďalších obrázkov, textových polí či obľúbených farieb. Je to veľmi jednoduché a zvládnu to aj úplní laici bez predošlých skúseností. No a ak nebudete mať dosť inšpirácie, prehliadnite si náš profil na Instagrame, kde vám naši influenceri ukážu, ako na to originálne, s nápadom a chuťou. Iste vás tvorba začne velmi rychlo baviť!

Kvalitné obaly s vlastnými motívmi

Obaly s vašimi vlastnými motívmi sú rovnako odolné, ako ktorékoľvek iné kryty z nášho e.shopu. Spĺňajú tak tie najvyššie kvalitatívne štandardy a v nepoškodenom stave vám vydržia celé roky intenzívneho používania. Vaša originálna potlač je navyše odolná voči vlhkosti, takže ju v prípade znečistenia pokojne môžete opláchnuť pod tečúcou vodou alebo vlhkou handričkou. A to bez akéhokoľvek poškodenia. Užívajte si tak obal so svojou obľúbenou fotkou až dovtedy, kým vás neprestane baviť. No a potom ho už len vymeňte za novší model s aktuálnou fotografiou.   

Xiaomi Mi 11

Nechajte sa očariť výkonným telefónom z dielne čínskeho gigantu, ktorý vám poskytne technologickú prepracovanosť a príjemný dizajn v jednom balení. Model Mi 11 vám do života prinesie kvalitnú sériu fotoaparátov, výkonný Qualcomm Snapdragon 888 procesor ale aj 6,81-palcovú AMOLED obrazovku s frekvenciou 120 Hz a rozlíšením 3200 x 1400. Tešiť sa s ním môžete taktiež na ochranu pomocou Corning Gorilla Glass, kvalitné reproduktory a dobrú výdrž batérie.