Navrhnite si vlastnú puzdro pre Xiaomi Mi 10T Pro 5G

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 101
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Obaly s vlastným motívom na Xiaomi Mi 10T Pro 5G

Je takmer nemožné nevybrať si z našej ponuky obal na mobil vhodný presne pre vás. Pokiaľ ste ale jedným z tých, ktorým to jednoducho nejde, máme pre vás elegantné riešenie: vytvorte si obal celkom podľa svojich predstáv. Použite na to svoju fotografiu, ktorú si sami upravíte a pripravíte podľa toho, ako sa vám to páči. S našim programom na tvorbu obalov to bude jednoduchšie, než si myslíte. Stačí si vybrať vašu obľúbenú fotku, nahrať ju na naše webové stránky, upraviť ju na svojom kryte a potom nám návrh len zaslať. A pokiaľ si neviete vybrať jednu dokonalú fotografiu, vytvorte si hneď niekoľko puzdier, ktoré môžete striedať podľa príležitosti a nálady. Alebo proste venujte niekoľko z nich svojim blízkym ako osobný ale zároveň aj veľmi praktický darček na narodeniny či na Vianoce. Nič jednoduchšie vám už navrhnúť snáď ani nemôžeme.

Kvalitné obaly s fotografiou

My sa postaráme o to, aby boli vaše motívy v čo najlepšej kvalite vytlačené na novom obale, ktorý perfektne zapasuje na váš Xiaomi Mi 10T Pro 5G. Kryty sú vyrábané z prvotriednych TPU materiálov odolných voči vlhkosti, nečistotám ale aj mechanickým poškodeniami. Môžete sa s nimi spoľahnúť na dokonalé bezpečie svojho telefónu nech už sa pohnete kamkoľvek. Vydržia vám v skvelom stave po celé mesiace a roky tak, aby ste si svoje fotografie mohli užívať čo najdlhšie.

Prepracovaný smartfón Xiaomi Mi 10T Pro 5G

Ak hľadáte naozajstného profesionála medzi telefónmi, upriamte svoju pozornosť na Xiaomi Mi 10T Pro 5G. Užijete si s ním skvelý trojitý fotoaparát s rozlíšením hlavného objektívu 108 MPx a optickou stabilizáciou obrazu. Telefón naviac dokáže nahrávať videá až v 8K rozlíšení pri rýchlosti až 30 snímok za sekundu. Veľkou výhodou je aj výkonná 5 000 mAh batéria s možnosťou rýchleho 33 W nabíjania alebo 5G pripojiteľnosť telefónu.