Navrhnite si vlastnú puzdro pre Xiaomi Mi 10T Lite 5G

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 101
×
Výrobca / Séria 1
×
Farba 1
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Vytvorte si kryt s vlastnou fotografiou

Vysnívajte - navrhnite - objednajte. Presne také jednoduché je vytvoriť si vlastný kryt na telefón Xiaomi Mi 10T Lite 5G! Práve preto sme tento proces sprístupnili aj vám, našim zákazníkom. Aby ste na svojom telefóne mohli nosiť to, čo sami chcete. Bez kompromisov a celkom jednoducho a zábavne. Pretože motív, ktorý si navrhnete sami, má omnoho vyššiu cenu ako ten, ktorý je navrhovaný pre tisícky ľudí. Pri návrhu vlastných motívov si môžete vybrať z knižkových zatváracích obalov, ktoré ochránia telefón zo všetkých uhlov alebo z ľahkých plastikových krytov FLEXmat. Spojte teda príjemné s užitočným a zaobstarajte si funkčný obal s krásnymi motívmi – tými vlastnými.    

Ako na tvorbu vlastného krytu na telefón

Rozhodli se sa, že si vyrobíte obal sami pre seba ale neviete, ako na to? Je to skutočne intuitívny a zábavný proces. Hneď pri výbere typu krytu vás náš webový portál prenesie do online kreatívnej dielne, kam si môžete nahrať svoju fotografiu. Môže ísť o obrázok zo svadby, dovolenky, stužkovej, krstín či párty z priateľmi. Výber necháme len a len na vás. PO nahratí si fotku upravte, pridajte farby, obrázky či texty, výsledný motív prekontrolujte a zašlite k nám. My sa potom postaráme o všetko ostatné tak, aby vám hotový obal prišiel kvalitne spracovaný čo možno najskôr. Ak si nie ste svojim návrhom isti, inšpirovať sa môžete aj na našich sociálnych sieťach, kde svoje obaly zdielaju aj naši influenceri.     

Váš vysnívaný spoločník Xiaomi Mi 10T Lite 5G

Telefón Xiaomi Mi 10T Lite 5G vás prekvapí hneď niekoľkými zaujímavými prvkami. Ako prvý vás asi zaujme jeho pútavý zaoblený dizajn v príťažlivých metalických farbách, ultra rýchla pripojiteľnosť na 5G sieť alebo skvelý štvoritý fotoaparát s množstvom zaujímavých programov a módov pre dokonalé fotografie. Taktiež sa s týmto telefónom môžete tešiť na širokouhlú obrazovku, ktorá naviac chráni vaše oči pred modrým žiarením a vyzerá jednoducho dokonale.