CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Xiaomi Mi 10 Youth Edition

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 105
×
Výrobca / Séria 1
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Vytvorte vášmu Xiaomi Mi 10 Youth Edition originálny kryt

Chcete byť iní ako ostatní? Žiaden problem. Vytvorte si v našej šikovnej a jednoduchej dielni skvelý vlastný obal presne podľa svojho gusta. S obľúbenou fotografiou, mottom, ktoré vám pomáha celý život napĺňať svoje predsavzatia alebo vrúcnym venovaním? Vy ste návrhárom a výsledný obal pre váš Xiaomi Mi 10 Youth Edition je výsostne pod vašou taktovkou. Je to rýchle a jednoduché. Stačí navštíviť na našej stránke sekciu pre výrobu vlastných obalov, mať ideu, ako by mal váš vysnívaný ochranný obal vyzerať a hurá do toho.

Vitajte na Etuo.sk, u nás sa fantázii medze nekladú

Stačí mať nápad a je to. Naša dielňa je pripravená splniť vaše predstavy o dokonalom puzdre na mobilný telefón. Vyhovoval by vám viac zadný kryt vo vašej réžii alebo knižkové uzatvárateľné puzdro, ktoré zároveň chráni aj citlivý dotykový displej? V objednávke si tento fakt budete musieť ujasniť skôr ako si vyberiete fotografiu alebo snímok vo vysokom rozlíšení. Puzdrám pristanú fotky na šírku, krytom obrázky na výšku. Už máte ten svoj vybratý? Alebo vám chýba inšpirácia? Navštívte náš instagramový profil, kde nájdete mnoho vydarených vlastných návrhov. Ktovie, možno práve tie vám pomôžu „nakopnúť“ sa a vytvoriť jedinečný kúsok pre váš Xiaomi Mi 10 Youth Edition. Svojho domáceho miláčika, skvelú momentku z minuloročnej dovolenky alebo obrázok vašej drahej polovičky môžete mať vďaka Etuo.sk stále so sebou.

Jedinečná potlač pre Xiaomi Mi 10 Youth Edition

Váš mobil si zaslúži ochranu i jedinečnosť. Riešením je obal na telefón s vlastnoručne navrhnutou potlačou. U nás si ju vytvorí jednoducho každý. Nemusíte byť technologicky ani inak zdatní, stačí postupovať krok za krokom, navedie vás samotná stránka. Žiadne sťahovanie aplikácie ani zdĺhavé procesy výroby. S Etuo.sk môže byť návrhárom štýlových krytov každý – aj vy. Vytvorte si jeden alebo aj viacero originálnych krytov a striedajte ich tak často, ako len chcete.