Navrhnite si vlastnú puzdro pre Xiaomi Mi 10 Ultra

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 101
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Obaly na Xiaomi Mi 10 Ultra s vlastnou fotografiou

O vytvorení obalu na telefón na mieru už nemusíte len snívať. Vyberte si fotografiu a my vám ju vytlačíme na prémiový kryt presne podľa vašich predstáv a vkusu. Môže ísť o fotografiu zo svadby, záber zo stužkovej, momentku z dovolenky, obrázok z rodinnej oslavy alebo z Vianoc či z letnej grilovačky. To je celkom jedno. Musí spĺňať iba jednu podmienku – mala by sa vám páčiť natoľko, aby ste ju po celé dni chceli nosiť na viditeľnom mieste priamo pri svojom uchu či vo svojej ruke. Dotvoriť si ju potom môžete pomocou našich predpripravených motívov, ľubovoľných textov alebo pôsobivých farieb.

Vlastné motívy sa nosia

O tom, že sa vlastné motívy na telefónoch nosia vedia svoje aj mnohé celebrity či influenceri. Na svojich Instagram profiloch ich zdieľajú jedna radosť, a tak sme si ich obľúbili aj my spoločne s našimi zákazníkmi. Nosiť na mobile vlastnú fotku je totiž cesta, ktorou vyjadríte svoju osobnosť, originalitu a tiež aj šikovnosť pri tvorbe. Nenechajte si preto ujsť príležitosť vlastniť podobný kryt a vytvorte si ho veľmi jednoducho už v priebehu niekoľkých desiatok minút online na našich webovkách. Bez potreby čokoľvek sťahovať do svojho zariadenia a zaberať v ňom tak drahocenné voľné miesto. Že nemáte ten správny nápad? Sledujte naše sociálne siete, kde nájdete množstvo inšpirácie!

Skvelý telefón Xiaomi Mi 10 Ultra

Smartfón Xiaomi Mi 10 Ultra je oslavou 10-ročnice svetového koncernu Xiaomi. A že je naozaj čo oslavovať. Tento telefoń je totiž veľmi unikátnym kúskom. Ako nijaký iný je na jeho zadnej strane použité striebristé transparentné sklo, takže cezeň môžete vidieť vnútornú stranu telefónu. Jeho predná strana vyzerá taktiež veľmi moderne a štýlovo vďaka bezrámčekovému displeju len s malým krúžkovým výrezom pre selfie kameru. Ani 48 MPx fotoaparát vás nesklame, pretože dokáže urobiť neskutočne ostré a prepracované zábery.