CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Xiaomi Mi 10 Lite

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 105
×
Výrobca / Séria 1
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Buďte originálni vďaka vlastnému obalu

Nechcete byť ako všetci ostatní? Nebaví vás pozerať sa denne na telefón, ktorý vyzerá ako stovky iných? Vy ste strojcom svojho osudu a môžete byť aj strojcom vášho vlastného obalu na telefón. Je to také jednoduché! Stačí na našej stránke navštíviť sekciu pre tvorbu obalov s vlastnou potlačou. Môžete si v nej bez akéhokoľvek sťahovania aplikácie, priamo u nás na webe, vytvoriť grafiku pozostávajúcu z fotografie, motta, afirmácie alebo iného „doplnku“. Finálny dizajn budúcej potlače vášho krytu na mobil Xiaomi Mi 10 Lite si pozriete na konci vašej kreatívnej práce. Ak budete spokojní, pošlete výtvor do tlače a už o pár dní sa môžete tešiť na nový obal alebo puzdro, ktoré bude vyzerať presne podľa vašich predstáv.

Puzdro alebo kryt s vlastným motívom?

Je len na vás, čomu dáte prednosť. Ak túžite po zadnom obale, vyberte si kryt, ktorý vyžaduje fotografiu na výšku, pri knižkovom puzdre je vhodné voliť fotografiu na šírku. Mali by ste dbať na dve veci – výber krytu alebo puzdra presne pre váš model telefónu, teda Xiaomi Mi 10 Lite. Druhou vecou, na ktorú nemôžete zabudnúť, je výber fotografie s vysokým rozlíšením, ktorá je prvým predpokladom perfektnej vyzerajúcej potlače na kryte vášho zariadenia.

Vlastný obal môže byť hodnotným darčekom

Najmä ak chcete venovať niečo naozaj osobné a hodnotné. Niečo, čo sa len tak nevidí. Obal na Xiaomi Mi 10 Lite je skvelým nápadom, vďaka ktorému sa váš darček navždy vryje do pamäti. Venujte niečo nečakané – spomienkovú fotografiu s tými najbližšími, zaujímavú grafiku alebo osobitý obrázok s venovaním, ktorý v obdarovanom zanechá príjemné emócie. Navrhnite mobilu Xiaomi Mi 10 Lite nový „šat“ a doprajte mu obal, ktorý nebude mať nik iný, len vy. Navštívte našu výrobňu na stránke a nechajte fantázii voľný priebeh.