CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Xiaomi Mi 10

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 105
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Originálny kryt na Xiaomi Mi 10

Naše obaly na telefóny sa vyznačujú špičkovou kvalitou. Ochránia váš telefón pred nebezpečným mechanickým poškodením. Na Xiaomi Mi 10 sedia veľkosťou a taktiež každým jedným výrezom. Pôsobia hravo a prirodzene. Sú príjemné na dotyk a ľahko sa udržiavajú. Vám by to však stačiť nemalo. Ste výnimočný zákazník a preto si zaslúžite niečo viac – navrhnite si kryt, ktorý bude naviac aj originálny svojim dizajnom vďaka použitiu vašich fotografií.

Praktický a osobný obal na mobil

Tak totiž vyzerá ochrana s osobitým štýlom. Jeho príprava je jednoduchšia, ako ste si možno mysleli. V prvom rade sa musíte rozhodnúť, po akom type obalu siahnete. Silikónové obaly kolekcie FLEX Mat Case chránia hlavne zadnú čať vášho telefónu, na ktorú budete pripravovať svoj dizajn. Knižkové obaly sú na druhú stranu odolnejšie aj čo sa týka ochrany displeja a naviac poskytujú dvakrát toľko priestoru pre vašu kreativitu. Oba typy sú vo svojom základe bielej farby, aby sa na nich vaša farebnosť čo najlepšie vynímala. Preto ak nejaký pristor vynecháte pri navrhovaní, ostane biely až kým napríklad nezmeníte jeho farbu alebo nepridáte jeden z našich predpripravených motívov.

Váš Xiaomi Mi 10 si zaslúži byť výnimočný

Čínsky výrobca Xiaomi postupuje neustále dopredu. Svedčí o tom aj nový model telefónu, ktorý priviedol na trh, Xiaomi Mi 10. Na prvý ohľad vás ohúri svojim prepracovaným dizajnom a sympatickým OLED displejom s elegantným výrezom pre selfie fotoaparát. Keď sa však bližeie pozriete na funkcionalitu, rozhodne nedáte len na prvý dojem. Telefón operuje v systéme MIUI 11 so základom v Androide 10. Na trh prichádza s osemjadrovým procesorom Qualcomm Snapdragon 865 a ponúka vám 12 GB RAM vo verziách so 128, 256 a 512 GB internej pamäte. Jednou z najväčších výhod tohto modelu je však dlhotrvajúca batéria s výkonom 4500 mAh a možnosť rýchleho nabíjania pomocou kábla s rýchlosťou 66W a taktiež bezdrôtovo rýchlosťou 40W.