Navrhnite si vlastnú puzdro pre Xiaomi

Filtre Collapse
Model zariadenia 101
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Obaly s vlastným motívom dodajú vášmu Xiaomi mobilu štýl

Nemusíte byť ako ostatní! Váš smartfón Xiaomi vám môže pripomínať chvíle strávené na úžasnej dovolenke, vašu lásku alebo pozitívnu afirmáciu. Stavte na obaly s vlastnou potlačou z dielne Etuo.sk! Osobné kryty na mobil Xiaomi môžu byť aj jedinečným darčekom pre vašich najbližších. Nech už je váš dôvod akýkoľvek, máme jednoduché riešenie. Náš jednoduchý, intuitívny nástroj vám pomôže vytvoriť kryty s vlastným motívom v priebehu pár minút. Použiť môžete vlastné snímky a vytvoriť tak kryty s fotografiou alebo sa spoľahnúť na našu galériu, je to len na vás. V prvom rade je dôležité vybrať si značku a typ zariadenia. Vybrať si môžete puzdrá FLEXMAT z odolného TPU alebo uzatvárateľné knižkové obaly. Oba typy sú z veľmi kvalitného materiálu, odolného proti špine aj odtlačkom prstov.

Chráňte váš smartfón Xiaomi a vdýchnite mu originalitu

Obaly na mobil pomôžu udržať váš nový chytrý telefón Xiaomi v ideálnom stave. Dokonale padnúce puzdrá na mobil ochránia telefón pred nečistotami, odreninami aj drobnými škrabancami. Je však potrebné vyberať len obaly na mobil alebo kryty presne podľa typu zariadenia. Prečo? Obal má rozmery a dôležité otvory zodpovedajúce vášmu zariadeniu. Boky, ktoré z krytu robia užitočného pomocníka na ochranu vášho prístroja, zostanú priehľadné. Objednajte si ku krytu aj fóliu alebo tvrdené sklo a máte po probléme! Navrhnúť si môžete aj šikovné uzatvárateľné puzdro, ktoré spoľahlivo chráni aj citlivú dotykovú plochu telefónu. Zabudnite na škrabance a nečistoty, puzdro sa o bezpečie vášho Xiaomi prístroja postará v maximálnej možnej miere.

„Ázijský tiger“ Xiaomi

Spoločnosť predáva inteligentné mobilné telefóny, športové kamery a chytré hodinky. Inteligentné telefóny Xiaomi sú vďaka svojej kvalite často nazývané aj ázijskými iPhonmi. Zaujímavosťou je, že spoločnosť Xiao svoje zariadenia nevyrába, plne sa sústreďuje na marketing a dokonalé doladenie predajných stratégií.V roku 2017 doslova zaplavila svet svojou ponukou a našla milióny spokojných zákazníkov.