Navrhnite si vlastnú puzdro pre Wiko View 4

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Obal s vlastnou fotografiou, ktorý skrátka letí

Vždy ste chceli mať originálny obal na telefón, ktorý niečo vydrží ale zároveň vyzerá jednoducho dokonale? Potom ste u nás na tej správnej adrese! Obaly na mobily Wiko View 4 ešte nikdy neboli krajšie, originálnejšie a osobnejšie. A to len vďaka vám. Vytvorte si vlastný kryt len pomocou nahrania fotografie a jej úpravy do vašej vysnívanej podoby. Je to veľmi jednoduché a svoj jedinečný obal môžete mať doma už do niekoľkých dní. Ste pripravení na dávku kreativity a zábavy?

Originálne motívy na krytoch pre Wiko View 4

Aj vám práve v mysli začalo nabiehať 1 000 nápadov na dokonalú fotografiu pre váš kryt na Wiko View 4? Použijete tú krásnu fotku zo svadby alebo skôr momentku z párty s priateľmi? Pre letné mesiace sa vám bude skvele hodiť snímka z minuloročnej exotickej dovolenky a pre zimné mesiace si pripravte obrázok rodiny pod vianočným stromčekom. Domáci miláčikovia, detičky alebo partneri môžu váš kryt zdobiť v priebehu celého roka. Teraz už len stačí vytvoriť si svoj kryt. Je to veľmi jednoduché. Prihláste sa do našej online kreatívnej dielne pomocou výberu vhodného typu obalu na váš Wiko View 4. Nahrajte jednu alebo viac fotografií a upravte podľa svojich predstáv. Môžete k nim doplniť texty, obľúbené farby či motívy z našej galérie. Keď budete hotoví, svoj dizajn potvrďte a zašlite k nám.

Neodolateľná výdrž so smartfónom Wiko View 4

Získajte s telefónom Wiko View 4 až trojdňovú nezávislosť od nabíjania batérie. S kapacitou 5 000 mAh totiž môžete surfovať po internete, nahrávať videá alebo hrať hry celých 72 hodín bez prestávky. Naviac vás pri ňom prekvapí aj výkonný fotoaparát s trojitou šošovkou, moderný prepracovaný dizajn ale aj ďalšie zaujímavé prvky. Ani pri tomto telefóne však nezabúdajte na jeho ochranu nielen z prednej, ale hlavne zo zadnej strany.