CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Wiko View 3

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Buďte originálni s originálnym krytom na telefón

Nebaví vás uniformita a chcete žiariť v dave? Potom si zvoľte celkom originálny obal na mobil, ktorý o vás povie presne to, čo si prajete. Pripnite si naň fotografiu z rodinnej dovolenky alebo obrázok vášho domáceho maznáčika. Tvorba je s našim grafikcým editorom veľmi jednoduchá a zvládnete ju behom niekoľkých minút. Svoje obľúbené fotografie môžete doplniť aj farebným pozadím, životným mottom alebo vzormi v ponuke od výmyslu sveta. Naše pozadia sú v základe biele tak, aby bola vaša grafika dobre viditeľná. Práve preto si pred odoslaním ešte raz všetko pozorne skontrolujte, aby ste nenechali prázdne žiadne biele miesto.

Vlastná potlač na puzdrách je cool

Naše originálne obaly presne sadnú na váš Wiko View 3 tak, aby ho neobmedzovali v žiadnej jeho funkcií. Sú vyrobené z flexibilných TPU materiálov, ktoré k nemu neprepustia špinu, vlhkosť ani škrabance či odreniny. Naviac sú ošetrené povrchovou vrstvou, vďaka ktorej sa vasa grafika len tak ľahko neošúcha a bude výrazná presne tak, ako v deň, keď sme vám obal dodali. V prípade znečistenia ho pokojne utrite navlhčenou handričkou alebo vložte pod tečúcu vodu a bude opäť ako nový. Uvidíte, že takýto kryt ocení aj vaše okolie. Ale pozor, aby ste take isté grafiky nemuseli vyrábať pre každého, koho so svojim originálnym obalom na mobil stretnete.

Wiko View 3 – ideálny pre bežných používateľov

Telefón Wiko View 3 dokáže prekvapiť aj v relatívne nízkej cenovej hladine. Jednou z jeho najväčších výhod je batéria s naozaj dlhou výdržou, ktorá prežije aj tie najnáročnejšie dni. Taktiež zaujme mnohých vďaka svojmu modernému dizajnu s prepracovaným displejom s kvapkovým výrezom na selfie kameru. Ponúka solídny fotoaparát a naviac veľmi presné GPS lokátor, ktorý sa môže hlavne ľuďom na cestách naozaj veľmi hodiť. Ak teda premýšľate o telefóne, ktorý vás nebude stáť priveľa s plní všetky vaše požiadavky, neprehliadnite Wiko View 3 ako jednu z možností.