Navrhnite si vlastnú puzdro pre Wiko

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Navrhnite si kryt pre štýlové mobily Wiko

Smartfóny značky Wiko sú známe svojou originalitou a jedinečnosťou. Vy ten svoj však môžete stále vylepšiť jedinečným obalom s vlastnou potlačou. Ako? Navrhnite si na našich stránkach svoj vlastný dizajn, je len na vás, aký motív pre svoj chytrý telefón Wiko zvolíte. Puzdrá na mobil môžu zdobiť rodinné fotografie, obrázky s motivačnými citátmi alebo čokoľvek iné – máte to plne vo svojej réžii. Dbajte však na to, aby bol obrázok vo vysokom rozlíšení. V našej online aplikácii svoj motív upravíte do želanej podoby, pošlete do výroby a je to! Kryty s vlastným motívom môžu byť nenahraditeľným osobným darčekom, ktorý poteší naozaj každého obdarovaného – od vašej lásky, cez rodičov, až po vaše ratolesti. Vytvoríte ho jednoducho a rýchlo priamo na stránkach Etuo.sk, vyskúšajte napríklad navrhnúť darčekové kryty s fotografiou ešte dnes!

Kryty na mobil Wiko v silikónovom a knižkovom variante chránia

Vlastné motívy krytov odlíšia váš smartfón Wiko od ostatných a zároveň ho skvelo ochránia pred neželaným mechanickým poškodením. Zabudnite na škrabance a nečistoty – pred nimi bude váš mobil Wiko v bezpečí. Jediné, na čo si musíte dať pozor, je výber obalu presne pre váš model mobilného zariadenia. Iba s kúskom na mieru bude telefón fungovať, ako má. Spoľahnite sa na kvalitný obal z ponuky Etuo.sk a pýšte sa mobilom bez rýh a iných chybičiek krásy čo najdlhšie! Obaly, puzdrá a kryty dokážu vášmu telefónu predĺžiť životnosť aj o niekoľko rokov. Knižkové puzdrá chránia okrem zadnej časti aj displej, ku silikónovým obalom sa vám „šikne“ aj fólia alebo tvrdené sklo. Postarajte sa o maximálnu ochranu vášho telefónu, vyberte si ochranný kúsok z našej ponuky.

Wiko predáva viac smartfónov ako Apple

Francúzska značka lacných smartphonov Wiko predáva viac chytrých telefónov ako ikonický Apple. Ako je to možné? Kombinácia dobre vybavených telefónov s elegantným dizajnom za nízke ceny je viac než lákavá a poráža konkurenciu. Ochráňte svoj nový mobil Wiko obalom s vlastnou potlačou a užívajte si ochranu a štýl zároveň.