Navrhnite si vlastnú puzdro pre Vodafone

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Personalizujte svoj mobil značky Vodafone

Ak sa chcete odlíšiť, zabezpečte vášmu mobilu Vodafone jedinečný kryt, ktorý nebude mať nik iný, len vy. Kryty s vlastným motívom sú hitom súčasnosti a je len na vás, ako budú vyzerať. Obaly s vlastnou potlačou môže zdobiť fotografia rodiny, štvornohého miláčika, prírodná scenéria z minuloročnej dovolenky alebo abstraktná grafika, ktorá sa vám páči. Neviete, čo vybrať? Inšpirujte sa na našom instagramovom profile, kde nájdete stovky zaujímavých návrhov na obaly s vlastnou potlačou. Medzi najobľúbenejšie a najviac objednávané určite patria kryty s fotografiou. Ak neviete, aký darček vybrať svojim blízkym, stavte na obal s vlastným motívom. Sme si istí, že ním zabodujete!

Kryty s vlastným motívom pre Vodafone vám ušetria stovky eur

Vždy si nájdite puzdrá na mobil, ktoré sú určené práve pre váš telefón. Kryty na mobil Vodafone sú veľmi lacnou a zároveň praktickou záležitosťou. Prečo? Stoja niekoľko desiatok eur, no dokážu vám vďaka svojej ochrannej funkcii ušetriť stovky eur, ktoré by ste inak nechali za kúpu nového telefónu. Vďaka krytom na mobil vydrží váš telefón aj o niekoľko rokov dlhšie. Zabráni mechanickému poškodeniu, nepekným škrabancom i usadzovaniu nečistôt. A nemusíte ho vôbec snímať počas telefonovania, písania, či bežného používania. Teda, za predpokladu, že si vyberiete len správny typ obalu – presne na váš model telefónu Vodafone. Iba tak bude môcť smartfón plniť dokonale svoje funkcie.

Vodafone: Kvalitné telefóny od operátora

Značka Vodafone svojim klientom ponúka smartfóny skvelej kvality za dobrý peniaz. Aj tak však tieto smartfóny potrebujú ochranu, najmä modely s veľkým displejom. Práve dotykový displej býva najčastejším problémom, ak príde k nehode či pádu. Zabezpečte svomu Vodafone mobilu účinnú ochranu a stavte na obal s potlačou podľa vášho gusta. Vlastný návrh je hotový behom chvíľky a potlač je, podobne ako pri ostatných produktoch z našej ponuky, vo vysokej kvalite. Na obale nevidieť nevzhľadné odtlačky prstov a ľahko sa udržiava v čistote.