+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Vivo Y70

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Milovaných majte vždy pri sebe

Nezáleži na tom, čo robíte, kde ste a ako dlho tam musíte byť. Milovaných ľudí si nosíte so sebou stále v srdci a teraz ich môžete mať na mobile. Áno, v etuo.sk radi počúvame a plníme aj tie najtajnejšie priania našich zákazníkov. Preto vám aj v našom e-shope prinášame možnosť navrhnúť si obal na telefón s vlastným motívom. Fotografia zachytávajúca silnú emóciu, ktorá vás rozplače na počkanie, alebo vám vyčarí úsmev na tvári, vždy keď sa naň pozriete. Taký môžete byť aj váš obal na telefón, neobmedzujte sa, nechajte prehovoriť svoje srdce. Rodičia, priatelia, deti, súrodenci, domáci miláčikovia...za prijateľné ceny obalov nemusíte medzi nimi vyberať, môžete si ich dovolit všetkých.

Dizajn máte vo svojich rukách

Ste šéf? Organizačný typ? Skrátka, máte radi kontrolu nad situáciou? V takom prípade je naša aplikácia na navrhnutie si obalu na telefón s vlastným motívom presne pre vás. Už viac nič nemusíte nechať na náhodu. Jednoducho a cez pár klikov v našom e-shope na etuo.sk zadáte dizajn, ktorý si želáte na obale telefónu a výsledok sa hneď zobrazí. Áno, všetko si môžete vyšperkovať do detailov, presne podľa predstáv. Súčasťou aplikácie sú aj nástroje na editovanie vášho dizajnu, teda s výsledným obalom budete určite spokojní! 

Vivo Y70 vám sadne do ruky

Hľadáte výkonný telefón so silnou batériou a kvalitnými fotoaparátmi na zachytávanie každodenného života? Pozrite sa na smartfón Vivo Y70, ktorý ani s kvalitným technickým vybavením nezruinuje váš rozpočet. Vo Vivo vedia, že fotografovanie je dnes našou neoddeliteľnou súčasťou, preto sú kvalitné fotoaparáty aj súčasťou cenovo dostupných modelov smartfónov. Tie vo Vivo Y70 zosvetlia tmavé škvrny a znížia preexponovanie pri svetlách. Vďaka tomu budú aj vaše nočné portréty, ako od profesionálneho fotografa. Výhodou tohto smartfónu sú jeho parametre. Dokonalé 3D krivky dajú vyniknúť štíhlosti a nízkej váhe telefónu. Pri váhe 170 gramov zabudnete, že ho máte vo vrecku kabáta.