Navrhnite si vlastnú puzdro pre Vivo Y20s

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Zaujmite spredu aj zozadu

Telefón, ktorý je sám o sebe dizajnérskym kúskom si priam pýta rovnako jedinečný obal. Smartfón Vivo Y20s týmto telefónom rozhodne je a vy, ako jeho majiteľ, ste rovnako výnimočný s ním. Nechajte svoju jedinečnosť prehovoriť cez originálnu grafiku, ktorú si na obal na telefón sami navrhnete. Máte citát, ktorého sa držíte? Príslovie, ktoré sa vám páči, či nejakú silnú myšlienku, ktorá vás charakterizuje? Nechajte svoj obal hovoriť, spievať a pokojne aj kričať za vás. Svoj svet, ktorého súčasťou je aj váš smartfón a obal naň si môžete plne personalizovať. Ak sa umelecké cítenie snúbi s kvalitnými materiálmi, nie je už nad čím rozmýšľať. Obal na telefón s vlastným motívom bude dizajnérsky kúsok, ktorý chcete ukázať všetkým.

Dokonalý dizajn na počkanie

Smartfón Vivo Y20s je vďaka svojmu oslnivému displeju predurčený na sledovanie filmov alebo hranie náročných hier. Ak máte svoju obľúbenú animovanú postavičku alebo superhrdinu s našou aplikáciou na vytváranie návrhov na obaly na telefón s vlastným motívom sa budete ako superhrdina cítiť tiež! V e-shope etuo.sk na vás nečakajú žiadne kryptonity, práve naopak, všetko pôjde ako po masle a vyriešite to z pohodlia svojho domova. Nechajte prehovoriť svoju dušu a ukážte všetkým, čo sa vo vás skrýva.

Vivo Y20s – od jeho displeja neodtrhnete zrak 

Dalo by sa povedať, že smartfón Vivo Y20s je súrodencom Vivo Y11s, nakoľko majú skoro totožné parametre, teda aj model Y20s je ľahký a tvarovaný presne do dlane. S Vivo Y11s, má rovnako spoločný oslnivý vzhľad, napríklad dychberúcú obsidiánovú čiernu, inšpirovanú vulkanickým sklom. Jeho neprehliadnutelnou črtou je ale celkom určite 6,51 palcový displej. Nakoľko má predĺžený pomer strán 20:9 s rozlíšením HD+ už teraz si ho na zoznam vecí, ktoré musia mať napísali všetci milovníci hier. O ešte väčší zážitok sa postará technológia In-cell, vďaka ktorej je displej farebnejší a aby sa vám z dlhého pozerania do displeju nepokazil zrak, Vivo Y11s filtruje škodlivé modré svetlo.