Navrhnite si vlastnú puzdro pre Vivo Y11s

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Svoje sny majte vždy na zreteli

Radi objavujete nové mestá a miesta? Ste čistokrvný dobrodruh, ktorý sa chce presvedčiť, že planéta Zem je guľatá? Ešte ste sa nevrátili z jedného dobrodružstvá a už snívate o tom, kam sa vydáte najbližšie? Majte svoje sny vždy na zreteli rovnako ako svoj smartfón. Teraz dokonca môžete spojiť obe veci dokopy, a to vďaka obalu na telefón s vlastným motívom. Je jedno, či si zvolíte fotografiu niektorého z dychberúcich západov slnka, ktoré ste zachytili alebo tej chutnej pizze, ktorú ste ochutnali či destináciu, do ktorej by ste sa radi pozreli. Niekto múdri povedal, že vizualizácia pomáha k naplneniu snov. Vizualizujte svoje sny na obal svojho telefónu a pozrite sa na ňe vždy, keď budete potrebovať motiváciu pokračovať ďalej.

Navrhnúť si motív nikdy nebolo jednoduchšie

V etuo.sk nemáme radi zložité veci a vieme, že jednoduché a intuitívne riešenia potešia aj našich zákazníkov, preto si obal na telefón s vlastným motívom viete „vyklikať“ za pár minút aj sami a nebudete k tomu potrebovať ani maturitu z informatiky. V aplikácii, ktorú nájdete na našom e-shope vložíte návrh vášho dizajnu a ten sa zobrazí vo finálnej verzii, v akej bude vytlačený. Ak nie ste s výsledkom spokojní môžete ho pred tlačou editovať.

Bezpečný Vivo Y11s

Chcete ochrániť svoje súkromie pred okolím? V tom prípade sa vám bude páčiť technické vybavenie nového smartfónu z dielne Vivo – Vivo Y11s. Vďaka bočnému snímaču odtlačkov prstov a skeneru tváre sa váš telefón neotvorí nikomu inému. Naopak, vám sa to podarí za 0,33 sekundy, teda nestihnete poriadne ani žmurknúť. Smartfón Vivo Y11s zastupuje strednú triedu telefónov, ale aj pri ňom si výrobcovia dali záležať na vzhľade. Jeho povrch prirovnávajú k slnečným lúčom dopadajúcich na ľadovec. Svojmu užívateľovi ponúka kategorizáciu fotografii, a to podľa miesta a času nasnímania. Rovnako vie automaticky vyhodnocovať a kategorizovať fotky podľa udalosti a úrovne intimity, ktorú zachytávajú.