Navrhnite si vlastnú puzdro pre Vivo X51 5G

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Bezpečnosť a vlastný štýl

Primárnou funkciou každého obalu na telefón je ochrana. Pred každodenným prachom, nepeknými škrabancami, tvrdými nárazmi a drsnými pádmi, slovom, pred všetkými formami znehodnotenia. V etuo.sk si vaše peniaze vážime. Tie, ktoré ste vynaložili na kúpu telefónu, ako aj tie, ktoré chcete investovať na jeho ochranu. Práve preto všetky obaly dokonale kopírujú krivky vášho telefónu. Priľnú a spoľahlivo ho chránia! Keďže žijeme v 21. storočí a kreativite sa medze už nekladú, môžete svojmu bezpečnému obalu na telefón dať pridanú hodnotu. Pýtate sa ako? Môžete ho povýšiť na obal na telefón s vlastným motívom! Je len na vás, aký vlastný motív pre svoj telefón zvolíte. Či to bude fotografia – tých, čo milujete alebo toho, čo milujete. Môžete zhmotniť svoje sny, miesta, kam sa chystáte, nech vás ženú k cieľu vždy, keď sa na telefón pozriete, rovnako ako obľúbený citát. Alebo to bude niektorá z vašich silných spomienok?

Tool für Handygestaltung für Vivo Handys

Ako sme už spomínali, žijeme v 21. storočí, vďaka čomu si vieme veľa vecí zabezpečiť vo vlastnej réžii a z pohodlia domova. Čo to znamená? Že si pomocou aplikácie, ktorú nájdete v našom e-shope, sami navrhnete obal s vlastným motívom. Aplikácia je veľmi jednoduchá na obsluhu a výsledok uvidíte okamžite.

Vivo X51 5G – smartfón súčasnosti

Od októbra 2020 sa na európskych trhoch snaží presadiť čínska spoločností Vivo. Napríklad aj s mobilom Vivo X51 5G, ktorý je stelesnením sily a výkonu. Svojmu užívateľovi uľahčuje život podporou bezkontaktných platieb NFC či 5G sieťe. S týmto smartfónom ste na tepe dňa a zachytíte všetky maličkosti na dokonalých fotografiách. Všetko vďaka 48-megapixelovým foťákom Sony IMX598 s teleobjektívmi a s päťnásobným optickým zväčšením. Ich súčasťou je aj širokouhlý objektív so stabilizačným systémom. Ak by ste čakali, že takéto delo sa bude nabíjať celú noc, mýlite sa. Čas je drahá komodita, preto ma smartfón zabudovanú funkciu rýchleho nabíjania.