Navrhnite si vlastnú puzdro pre Vivo

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Originálne kryty s vlastným motívom na smartfóny Vivo 

Všimli ste si, čo dnes nosia na telefónoch najznámejšie celebrity a influenceri? Ak odpovedáte slovami “sami seba”, odpovedáte správne. Personalizované obaly s vlastnou fotografiou sú totiž horúcim trendom sezóny. Pridajte sa k tomuto fotografickému ošiaľu aj vy a vytvorte pre seba alebo pre svojho priateľa, kamaráta, súrodenca, rodiča či blízkeho takýto originálny obal. Je to veľmi jednoduché. Stačí si len zvoliť model vášho Vivo telefónu, vbrať si taký typ krytu, ktorý bude najviac sedieť vášmu životnému štýlu a začať tvoriť. 

Vivo - vlastné motívy krytov

Po výbere vás naše webové stránky priamo nasmerujú do online aplikácie, kam si nahráte svoje fotografie. Bez nutnosti sťahovania akýchkoľvek súborov alebo dlhého čakania.  Začnite jednoducho tvoriť originálne obaly tak, že si svoju fotografiu intuitívne poposúvate tak, aby presne sadla na obal. Potom k nej pridáte svoju obľúbenú farbu, grafický motív alebo textové pole. Môžete si takto vytvoriť fotoalbum niekoľkých pamätných momentov alebo nástenku snov, kam umiestnite všetky svoje vysnívané predmety, auto, dom, exotickú dovolenku alebo kariérny cieľ. Tak, aby vás váš obal motivoval každý deň. Ak ste so svojim obalom spokojní, odošlite nám ho a my sa postaráme o zvyšok. 

Vytvorte u nás obal pre svoj Vivo rýchlo a jednoducho!

Vášmu návrhu sa začneme venovať hneď na nasledujúci pracovný deň. Grafiku tlačíme na kvalitný biely podklad odolný voči vode aj nečistotám. Farby sa doň jednoducho vpíjajú a tak vám vieme zaručiť, že len tak ľahko nevyblednú. Ani keď budete musieť svoj telefón umyť mokrou handričkou pri náhodnom znečistení či naň bude pôsobiť slnečné žiarenie. Na jeho odolnosť sa môžete 100 % spoľahnúť. Všetky typy krytov sú vyrobené z odolných materiálov ako TPU, tvrdený plast či prvotriedna syntetická koža. Na váš telefón Vivo zapasujú na milimeter a dodajú mu ten správny šmrnc. Ochránia ho naviac pred akýmkoľvek bežným mechanickým poškodením a zachovajú tak jeho hodnotu po dlhé mesiace a roky.