+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Navrhnite si vlastnú puzdro pre UMI

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

Vaše zariadenie UMI si zaslúži ochranu

Vlastníte smartfón UMI a túžite po zmene? Tú rýchlo a jednoducho dosiahnete výmennými krytmi s vlastným motívom. Ako si obal s vlastnou potlačou navrhnete? Na našich stránkach si vďaka nástroju na výrobu jedinečných a originálnych obalov ľahko navrhnete kúsok, ktorý vás bude dokonale vystihovať a pripomínať vám veci, ktoré máte radi. Čo k tomu potrebujete? Stačí vám obľúbený obrázok alebo fotografia či grafika vo veľmi vysokej kvalite. Tá je rozhodujúca pre efektný výsledok a dokonalú potlač. Inak nejde o nič zložité, online aplikácia je intuitívna a jednoduchá a môžete si vybrať silikónový alebo knižkový variant vášho nového obalu. Kryty s vlastným motívom budú vo finále presne podľa vašich predstáv, grafiku môžete v našej aplikácii meniť, otáčať i pridať text. Kryty s fotografiou bývajú perfektným darčekom.

Kryty na mobil UMI chránia pred poškodením i nečistotami

Prečo staviť na ochranné puzdrá na mobil? Vďaka personalizovanému knižkovému puzdru alebo silikónovému krytu váš smartfón UMI viac nebudú hyzdiť škaredé rýpance a iné chybičky krásy. Aj po rokoch bude váš telefón vyzerať stále ako nový. A ak sa vám motív či obrázok zunuje, môžete si nechať vytvoriť nový unikátny kúsok. Byť originálnym je dnes maximálne jednoduché, všetko sa odvíja len od vašej kreativity, fantázie a predstavivosti. Kryt alebo puzdro počas používania, samozrejme, z telefónu nemusíte skladať, je však potrebné vybrať kryt presne pre váš model. O nič iné sa nemusíte starať, smartfón bude fungovať ako hodinky!

UMI postupne dobýva svet

Značka UMI vznikla v roku 2008 ako UMI Network Technology Co. Limited a postupne dobýva svet mobilných technológií. Stratégia spoločnosti? Produkovať čo najkvalitnejšie produkty za čo najnižšie ceny. Medzi najpredávanejšie patria rady UMI Touch a UMI Rome, ktoré sa v mnohých detailoch nápadne ponášajú na telefóny Xiaomi. Pre ochranu citlivých UMI zariadení zabezpečte vášmu telefónu personalizovaný obal podľa vlastných predstáv.