Navrhnite si vlastnú puzdro pre TCL

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

TCL - prečo si nechať vyrobiť kryt, obal či puzdro?

Pri vyberaní svojho dokonalého puzdra na telefón TCL sa neriaďte tým, čo je v móde a nenechajte sa strhnúť davom. Na svojom telefóne by ste totiž mali mať niečo, čo sa páči iba vám, vystihuje váš štýl, vašu povahu či váš spôsob života. A to sa dá len ťažko dosiahnuť predpripravenými obalmi hodiacimi sa pre tisícky zákazníkov. Buďte originálni a jedineční s obalmi s vlastnými motívmi, ktoré si vytvoríte celkom sami pomocou použitia vlastných fotiek, nápisov, obrázkov a celkového návrhu.

Personalizujte svoj mobil značky TCL

Výroba obalu s vlastným dizajnom je veľmi jednoduchá a zábavná. Nemusíte si kvôli nej nič sťahovať do svojho zariadenia a míňať tak drahocenné voľné miesto. Naopak, pracujete len online. Vyberiete si typ krytu, ktorý bude presne sedieť na váš model TCL smartfónu a naše webové stránky vás automaticky presunú do online kreatívneho editora. Nahrajte doň svoju fotografiu alebo obrázok, presúvajte ho tak, aby sadol na zadnú stranu vášho obalu a potom ho doplňte o texty, ďalšie farby alebo pridajte ďalšie fotografie. Hrajte sa, vymýšľajte a dolaďujte do dokonalosti. Keď budete hotoví, svoj finálny náhľad nám zašlete a my sa pustíme do výroby obalu vašich snov. Návrhy tlačíme len na ten najkvalitnejší biely podklad tak, aby vynikla každá jedna farba vášho obalu. Farby sú trvácne, a preto sa nestane, že by vám v priebehu rokov vybledli alebo sa vám ich podarilo zošúchať pri umývaní obalu od nečistôt. Navyše kryt perfektne sadne na váš TCL smartfón a ochráni ho pred akýmkoľvek poškodením, poškriabaním, odretím či dokonca pádmi na tvrdú zem.

Navrhnite si vlastný kryt na svoj TCL

Takýto originálny obal predstavuje aj skvelú príležitosť niekoho obdarovať. Ide o osobný darček, ktorý je navyše veľmi praktický a poteší nielen obdarovaného, ale aj vás. Vytvorte rovnaké obaly na telefón pre seba a svojho miláčika, zlaďte sa so svojou najlepšou kamarátkou alebo mamke venujte obal s rodinnou fotografiou všetkých, ktorých má tak rada. Potešíte sa tak nielen vy ale aj vaši blízki.