Navrhnite si vlastnú puzdro pre Sony Xperia L4

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Originálny telefón Sony Xperia L4 vďaka obalu

Patríte aj vy medzi majiteľov telefónu značky Sony? Ak chcete svoj smartfón Sony Xperia L4 odlíšiť ostatných, mali by ste sa zamyslieť nad tým, ako mu vytvoriť jedinečný obal. Ako? Všetko zariadite jednoducho v našej on-line dielni. Nemusíte nič sťahovať, stačí navštíviť naše stránky a môžete si navrhnúť obal presne podľa vášho gusta. Vytvorte si knižkové puzdrá alebo kryty vhodné na Sony Xperia L4. Obaly s vlastným motívom plnia rovnakú funkciu ako ostatné ochranné prostriedky. Poskytujú ochranu proti mechanickému poškodeniu, v prípade pádu udržujú váš telefón v bezpečí, môžu sa pochváliť výnimočnou kvalitou tlače i samotným prevedením. Všetky vlastné obaly sú tlačené rovnakou technikou ako ostatné kryty na mobil v našej ponuke.

Kvalitná potlač je samozrejmosťou

Ak si necháte vytvoriť obal na Etuo.sk, budete mať istotu, že farby budú stále a telefón bude vďaka kvalitnému obalu odolný voči škrabancom, oderom aj odtlačkom prstov. Kľúčovým kritériom pre kryty s vlastným motívom je správne zvolenie značky a vhodný výber typu obalu. Je dôležité, aby váš model telefónu v obale dobre držal a všetky výrezy a otvory presne zodpovedali funkčným a ovládacím prvkom. Iba tak budete môcť aj váš Sony Xperia L4 používať i keď bude uložený v puzdre alebo pevne nasadený v kryte.

Nepodceňuje rozlíšenie, ide o dôležitý faktor

Typ obalu rozhoduje nielen o veľkosti vášho obrázku, ale aj o miere ochrany samotného telefónu. Puzdro si žiada fotografiu na šírku, kryt zas obrázok na výšku. Vytvoriť vlastný návrh zvládnete jednoducho za pár minút. Je to také jednoduché. Stačí si vybrať obrázok, snímok alebo grafiku, obohatiť ju o motto alebo čokoľvek, čo vám imponuje, poslať výber do tlače a tešiť sa na finálny výsledok. Spoľahnite sa na výrobu v réžii Etuo.sk, kvalitu potlače garantujeme.