CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Sony Xperia 5 II

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Kryty s vlastnými motívmi na mobil Sony Xperia 5 II

Chcete pre svoj telefón Sony Xperia 5 II to najlepšie? Potom by ste mu mali dopriať účinnú ochranu pomocou spoľahlivého krytu. Na etuo.sk vám ponúkame výber z viac ako 300 rôznych motívov, z ktorých si môžete vybrať. Že vám to nestačí? Aj tak pre vás máme riešenie. Doprajte si kryt na telefón podľa svojich predstáv vďaka tomu, že si ho sami vytvoríte. Jednoducho, rýchlo a hlavne zábavne. Puzdrá na telefón s vlastnou fotografiou tak môžete mať doma už za pár dní. Akú fotku si vyberiete?

Tvoriť vlastný obal na mobil je zábava

Najdlhšie na celom procese vám iste potrvá vybrať dokonalú fotografiu. Bude to tá zo stužkovej alebo zo svadby? Zvolíte si tú s rodinou alebo radšej s priateľmi? Na svoj kryt si môžete dať svojho domáceho maznáčika, partnera, deti alebo najbližších priateľov. Ak milujete cestovanie, môže vám tento priestor poslúžiť ako motivačná nástenka pre vaše vysnívané destinácie. Jednoducho, vytvorte si krásne puzdro len a len podľa svojej fantázie. Po úpravách si svoj návrh poriadne skontrolujte a zašlite nám ho na spracovanie. Spravidla na ňom začneme pracovať do ďalšieho pracovného dňa. Tak, aby ste svoj vysnívaný obal mali doma čo najskôr.

Kompaktný a pohodlný Sony Xperia 5 II

Telefón Sony Xperia 5 II patrí so svojim 6,1-palcovým displejom iste medzi menšie telefóny, ale rozhodne nie je slabší svojim výkonom. Má naopak silnú batériu s kapacitou 3 800 mAh, ktorá zvládne aj niekoľkodňovú aktivitu a taktiež prepojiteľnosť na ultrarýchlu 5G sieť. Získate s ním aj fotoaparát s rozlíšením 12 MPx a chytrú aplikáciu Cinema Pro, vďaka ktorej môžete natáčať videá ako naozajstný profesionál. Nastavíte si v nej totiž proporcie ako jas, ISO či dokonca zafarbenie skla. Ak si teda zaobstaráte Sony Xperia 5 II, dbajte na to, aby ste si ho udržiavali bez škrabancov a v poriadku aj vďaka originálnemu obalu.