CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Sony Xperia 5

No search results

Užívajte si jedinečnosť s vlastnou potlačou na mobil

Máte predstavu o tom, ako by mal váš vysnívaný obal na telefón vyzerať, ale zdá sa, že nikdy nenájdete ten dokonalý kúsok? Vytvorte si ho sami a my vám ho dodáme. Áno, je to také jednoduché! Prihláste sa do nášho online editoru a vytvorte si kúsok, po ktorom snívate s použitím fotografií z vlastnej galérie alebo obľúbenou grafikou. Nemusíte pritom nič sťahovať a zaberie vám to len pár minút. Nahrajte si na obal obľúbený obrázok z dovolenky alebo záber z rodinnej oslavy či svadby. Nezabudnite však, že by mal byť v tlačovej kvalite, aby sa vám zobrazil čo najlepšie. Doplňte ho krásnym motívom z našej galérie, obľúbenými textami alebo príjemným farebným pozadím.

Kvalitná potlač obalov na mobilné telefóny

Vašu grafiku tlačíme na biely podklad, takže ak náhodou vynecháte nejaké miesto na obale, ostane tak ako podklad pre tlač biele. Podkladové materiály sú veľmi kvalitné a farby sa z nich len tak ľahko neodrú. Aj keď ich používate intenzívnejšie a čistíte ich práve tak isto. Váš telefón a jeho funkcie obaly nijako neobmedzujú, práve naopak. Kryty sú presne pripravené na to, aby ochránili funkčnosť aj hodnotu telefónu čo najdlhšie. Preto sú zaručene dobrou investíciou.

Inteligentný telefón Sony Xperia 5

Multitasking, ergonomické držanie v ruke a moderný design. To všetko a omnoho viac vám ponúka telefón Sony Xperia 5. Jeho najväčšou výhodou je určite OLED FHD+ HDR displej s 21:9 CinemaWide pomerom strán a uhlopriečkou 6 palcov. Vďaka tomuto kvalitnému displeju môžete v pohode multitaskovať – sledovať video a zároveň písať maily len pomocou nastavenia troch krokov. Taktiež vám umožní pozerať videá vo vysokej kvalite a tak s nenahraditeľným zážitkom. Pokročilý fotoaparát s tromi zadnými kamerami so špeciálnou funkciou Eye Autofocus vám naviac dovolí tvoriť krásne portréty vďaka správnemu zaostreniu pozornosti fotoaparátu na tých správnych ľudí.