Navrhnite si vlastnú puzdro pre Sony

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Navrhnite si unikátny kryt pre váš smartfón Sony

Chytré telefóny Sony sú obľúbenými kúskami, ide o najpredávanejšie zariadenia na poli mobilných telefónov vôbec. Chcete sa odlíšiť? Navrhnite si kryty s vlastným motívom pre váš dotykový telefón Sony. Neviete, aký typ obalu si vybrať? V ponuke internetového obchodu Etuo.sk sú silikónové a obľúbené knižkové puzdrá, ktoré chránia aj citlivý displej. Vytvoriť si obal s vlastnou potlačou nikdy nebolo jednoduchšie.Vyberte si obľúbenú fotografiu vo vysokom rozlíšení alebo obrázok, ktorý vás vystihuje, pridajte text a pošlite váš návrh do výroby. S obrázkom môžete hýbať, meniť jeho veľkosť a otáčať ho podľa svojich predstáv. Napíšte do návrhu venovanie a skvelý darček pre svojich blízkych je na svete! Kryty s fotografiou sú naozaj originálnym darčekom, na ktorý sa môžete spoľahnúť.

Prečo staviť na kvalitný kryt s vlastnou potlačou pre Sony?

Vy sami určíte, čo na svojom mobile Sony budete mať. Vy ste tvorcom jedinečného doplnku, a ak sa vám obal prestane páčiť, môžete si jednoducho vytvoriť ďalšie puzdrá na mobil. Silikónové alebo knižkové puzdrá s vlastnou potlačou ochránia váš telefón, zabránia škrabancom a celkovo predĺžia životnosť vášmu smartfónu. Váš telefón bude stále ako nový. Kryty na mobil Sony sú jednou z najlepších investícií, nakoľko chránia telefón pred poškodením, usadzovaním prachu a zároveň si ich môžete personalizovať podľa svojho gusta. Ak stavíte na jedinečné puzdro či obal, môžete si byť istí, že s davom rozhodne nesplyniete.

Značka Sony zaplavila trh s telefónmi

Značka Sony vznikla v Japonsku v roku 1946 a z jej dielne pochádza jeden z prvých magnetofónov, rádio či čiernobiela televízia. V roku 2001 sa Sony spojilo s Ericssonom, čo malo za následok vytvorenie úspešných modelov telefónov. Dnes Sony produkuje klasické smartfóny, z ktorých si vyberie naozaj každý! K dispozícii sú ekonomické kúsky, modely v strednej triede i luxusné telefóny pre náročných. Ak chcete svoj telefón odlíšiť, vyberte si kryty na mobil z ponuky Etuo.sk.