Navrhnite si vlastnú puzdro pre Sony

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Navrhnite si unikátny kryt pre váš smartfón Sony

Chytré telefóny Sony sú obľúbenými kúskami, ide o najpredávanejšie zariadenia na poli mobilných telefónov vôbec. Chcete sa odlíšiť? Navrhnite si kryty s vlastným motívom pre váš dotykový telefón Sony. Neviete, aký typ obalu si vybrať? V ponuke internetového obchodu Etuo.sk sú silikónové a obľúbené knižkové puzdrá, ktoré chránia aj citlivý displej. Vytvoriť si obal s vlastnou potlačou nikdy nebolo jednoduchšie.Vyberte si obľúbenú fotografiu vo vysokom rozlíšení alebo obrázok, ktorý vás vystihuje, pridajte text a pošlite váš návrh do výroby. S obrázkom môžete hýbať, meniť jeho veľkosť a otáčať ho podľa svojich predstáv. Napíšte do návrhu venovanie a skvelý darček pre svojich blízkych je na svete! Kryty s fotografiou sú naozaj originálnym darčekom, na ktorý sa môžete spoľahnúť.

Prečo staviť na kvalitný kryt s vlastnou potlačou pre Sony?

Vy sami určíte, čo na svojom mobile Sony budete mať. Vy ste tvorcom jedinečného doplnku, a ak sa vám obal prestane páčiť, môžete si jednoducho vytvoriť ďalšie puzdrá na mobil. Silikónové alebo knižkové puzdrá s vlastnou potlačou ochránia váš telefón, zabránia škrabancom a celkovo predĺžia životnosť vášmu smartfónu. Váš telefón bude stále ako nový. Kryty na mobil Sony sú jednou z najlepších investícií, nakoľko chránia telefón pred poškodením, usadzovaním prachu a zároveň si ich môžete personalizovať podľa svojho gusta. Ak stavíte na jedinečné puzdro či obal, môžete si byť istí, že s davom rozhodne nesplyniete.

Značka Sony zaplavila trh s telefónmi

Značka Sony vznikla v Japonsku v roku 1946 a z jej dielne pochádza jeden z prvých magnetofónov, rádio či čiernobiela televízia. V roku 2001 sa Sony spojilo s Ericssonom, čo malo za následok vytvorenie úspešných modelov telefónov. Dnes Sony produkuje klasické smartfóny, z ktorých si vyberie naozaj každý! K dispozícii sú ekonomické kúsky, modely v strednej triede i luxusné telefóny pre náročných. Ak chcete svoj telefón odlíšiť, vyberte si kryty na mobil z ponuky Etuo.sk.