Navrhnite si vlastnú puzdro pre Samsung Galaxy Xcover Pro

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 138
×
Farba 1
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Navrhnite si vlastný kryt na Samsung Galaxy Xcover Pro

Premýšľali ste niekedy o tom, že svoj kryt na mobil môžete využiť ako maliarske plátno, kde necháte priestor vašej fantázii a vytvoríte niečo originálne? Možno je čas začať. Vytvorte si vlastný dizajn obalu na telefón. V obchode etuo.sk je to skutočne jednoduché. Naviac tak konečne získate možnosť vlastniť obal, aký nemá nikto z vásho okolia – s vašou osobnou fotografiou, venovaním či obľúbenými motívmi.

Ako na svoj dizajn v 3 krokoch

Príprava vlastného krytu na telefón je jednoduchá. V prvom kroku si na našich stránkach vyberiete možnosť vytvorenia krytu s vlastným motívom a zvolíte typ puzdra, ktorý vám najviac vyhovuje. Môže to byť silikónová klasika z kolekcie FLEXmat Case alebo knižkový obal chrániaci telefón zo všetkých strán zbierky Wallet Book. V druhom kroku prejdete do našej kreatívnej dielne. Na svoj obal si môžete nahrať fotografiu z vášho zariadenia alebo fotogalérie a umiestniť ju tak, aby čo najlepšie sedela do nevyhnutných funkčných výrezov na obale. Môžete nahrať jednu alebo viacero fotografií a doplniť ich rôznymi motívmi, ktoré sme si pre vás pripravili. V treťom kroku všetko pozorne skontrolujete a zašlete na prípravu k nám. O pár dní si už budete užívať svoj originálny kryt.

Samsung Galaxy XCover Pro

Vyvinutý pre vrcholových zamestnancov priemyslu, zdravotníctva, služieb či logistiky, telefón Samsung Galaxy XCover Pro predstavuje jednotku na trhu „všetko v jednom“ telefónov. Je vodeodolný do 1,5 m hĺbky, odolný proti prachu a certifikovaný v odolnosti voči vlhkosti aj iným extrémnym podmienkam. Vybitá batéria s ním už nebude problémom – 4050 mAh kapacita vám vydrží po celé dni a môžete ju vysokorýchlostne nabíjať aj pomocou dokovacích staníc tretích strán. Pokiaľ vám to nebude stačiť, batéria je odnímateľná, takže ju jednoducho vymeníte za nabitú jednotku a pokračujete v používaní. Vďaka dvom programovateľným tlačidlám si naviac môžete nastaviť skratky ku skeneru, baterke, aplikácii CRM alebo k iným obľúbeným funkciám bez zložitého prehľadávania menu.