Navrhnite si vlastnú puzdro pre Samsung Galaxy Xcover 4s

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 138
×
Farba 1
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Jedinečný kryt chráni pred poškodením

Kúpili ste si Samsung Galaxy Xcover 4s a teraz riešite, ako ho „vyzbrojiť”? Pozrite si naše obaly, ktoré ho budú chrániť pred škrabancami, ryhami a prasklinami. Ak si u nás vytvoríte obal s vlastnou potlačou, bude vás okrem ochrannej tešiť aj jeho estetická funkcia. Váš telefón bude navyše v takomto vami navrhnutom kryte jedinečný a neprehliadnuteľný. Aký motív zvoliť? Na obal si môžete umiestniť fotku vašich ratolestí, štvornohých miláčikov alebo vlastnú grafiku. Fantázii sa v tomto smere medze naozaj nekladú.

Kryt alebo obal s vlastnou potlačou?

Puzdrá z ponuky Etuo.sk sú pevné a odolné pri páde telefónu na zem. Ak zvolíte knižkový variant, bude váš smartfón chránený aj z prednej strany. Citlivý dotykový displej totiž spoľahlivo zakryje klapka. V ponuke nášho e-shopu nájdete kryty a puzdrá, ktoré môžu byť potlačené vlastným motívom a z vášho Samsung Galaxy Xcover 4s urobia nezameniteľný kus. Nenechajte nič na náhodu a vytvorte si ochranný prvok, ktorý bude dokonale spĺňať vaše predstavy o kryte alebo puzdre.

Prečo používať ochranné príslušenstvo na telefón Samsung Galaxy Xcover 4s?

Vlastnoručne navrhnuté kryty sú skvelým ochranným a estetickým doplnkom vášho telefónu. Ten vám navyše dokáže ušetriť veľa peňazí, ktoré by ste inak museli vynaložiť za servis alebo kúpu nového mobilného zariadenia. Obaly a kryty chránia primárne zadnú časť telefónu, no ak chcete, aby bol telefón chránený aj z prednej strany, zaobstarajte si puzdrá, ktoré chránia aj chúlostivý dotykový displej. Unikátne puzdrá s vlastnou potlačou sú aj skvelým darčekom, ktorým môžete obdarovať svojich blízkych na Vianoce alebo na narodeniny. Stačí vedieť, aký typ telefónu vlastnia. Tento fakt je mimoriadne dôležitý, nakoľko obal musí dokonale korešpondovať s modelom konkrétneho smartfónu. Iba tak bude môcť plniť svoju funkciu zodpovedne a spoľahlivo.