CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Samsung Galaxy Tab S7 Plus

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 141
×
Výrobca / Séria 2
×
Farba 1
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Vytvorte si kryt s vlastnou fotografiou

Chceli by ste vlastniť niečo výnimočné, čo nemá nikto na svete a zároveň to môžete prakticky používať dennodenne? Stavte na obal s vlastnou fotografiou, ktorý je dnes naozaj trendy! Vyrobiť si obal na mieru môžete aj sami za pár minút. Ako? Jednoducho! Otvorte si náš online kreatívnu dielňu a nahrajte do nej vašu vybranú fotografiu. Upravte ju tak, aby na váš kryt zapasovala – to znamená, že napríklad namiesto hlavy nikto nebude mať na kryte zo zadnej strany výrez na fotoaparát. Svoj obal na tablet Samsung Galaxy Tab S7 Plus potom môžete upravovať podľa toho, ako sa vám to bude páčiť. Napríklad naň môžete pridať obrázky vyrobené našimi grafikmi špeciálne pre vás, zaujímavé motívy či dokonca textové polia. Nebojte sa popustiť uzdu svojej fantázií a vyberajte podľa toho, čo sa páči vám. Ak sa neviete rozhodnúť, neostávajte len pri jednom obale. Vytvorte si ich rovno niekoľko. A zopár pokojne venujte aj svojim blízkym ako osobný a praktický darček na narodeniny alebo len tak z lásky.

Obaly na Samsung Galaxy Tab S7 Plus podľa vášho vkusu

Naše obaly na telefóny s vlastnou fotografiou či kreatívnym motívom nie sú len veľmi pôsobivé a štýlové, ale naviac dosahujú aj prémiovú kvalitu. Vyrobené sú z odolných TPU materiálov, silikónov či syntetickej kože. Tie neprepustia k telefónu následky pádov ani mechanického poškodenia či vlhkosti.

Prémiový Samsung Galaxy Tab S7 Plus

Tablet Samsung Galaxy Tab S7 Plus vás pravdepodobne zaujme hneď na prvý pohľad. Bude to spôsobené hlavne elegantným matným dizajnom doplneným o takmer bezrámčekový 12,4-palcový Super AMOLED displej, ktorý je naviac certifikovaný pre svoju schopnosť obmedzenia modrého žiarenia. Vaše oči s ním tak zostanú chránené aj pri práci do neskorej noci. Vďaka dlhotrvajúcej batérii a výkonnému procesoru už nebude problém ani hranie graficky náročnejších hier alebo sledovanie filmov či väčšieho množstva seriálov online. Rýcle pripojenie vám dožičí aj 5G sieť.