Navrhnite si vlastnú puzdro pre Samsung Galaxy Tab S6 Lite

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 138
×
Výrobca / Séria 1
×
Farba 1
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Unikátny kryt pre skvelý Samsung Galaxy Tab S6 Lite

Úsilie odlíšiť sa od ostatných je celkom prirodzené. Mnohí vynakladajú veľa času a peňazí na to, aby mali jedinečné šaty, účesy či doplnky. Pritom stačí tak málo a punc originality razom získate aj vy. Navyše tento nenapodobiteľný prvok, o ktorom hovoríme, môžete nosiť stále pri sebe, bez toho, aby vám prekážal alebo pôsobil ako príťaž. Okrem toho, že vyzerá skvele a pútavo, postará sa o účinnú ochranu vášho smartfónu a pomôže mu vyhnúť sa nešťastným následkom pri pádoch. Zrejme ste už uhádli, o čom hovoríme. Ak ste tipovali obal na telefón, nemýlili ste sa. My však nespomíname hocijaký kryt alebo puzdro, ale obal na telefón s vlastným motívom, teda s takým obrázkom alebo nápisom, aký si vytvoríte vy sami vo vlastnej réžii. Len na vás ostane, ako bude hotový kryt na mobil vyzerať, pretože vy si vyberáte, čo na ňom chcete mať.

Navrhnite si svoj vlastný kryt s ľubovoľnou fotkou

Na vlastný obal s fotkou si môžete dať od nás vytlačiť svoju drahú polovičku, domáce zvieratko, obľúbenú dovolenkovú destináciu alebo motto, ktorým sa v živote riadite. Po zaslaní k nám vám obrázok vytlačíme na zvolený kryt na špeciálnej tlačiarni, ktorá všetky farby zapečatí do materiálu. Vďaka tomu sa obrázok ani pri častom používaní nezošúcha a farby nevyblednú. Po tom, ako ho začnete používať, sami zistíte, že kryty na mobil s osobnou fotografiou vzbudia záujem okolia, príjemne prekvapia vašich blízkych a svojou originalitou vám rozžiaria úsmev na tvári vždy, keď sa na ne pozriete.

Užite si svoj neobyčajný obal na mobil

Vyhraďte si na jeho tvorbu potrebný čas a navrhnite si ten najkrajší vlastný kryt na svete. Nezabúdajte, že v tomto prípade vaše nápady nepoznajú hranice a vy budete tí, ktorí si plody svojej práce budú nosiť všade so sebou. Preto sa nenechajte nikým a ničím vyrušovať, aby ste na hotový výsledok mohli byť právom pyšní. Presvedčte sa na vlastnej koži, že vlastný kryt na mobil s fotkou zaujme naozaj každého.