CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Samsung Galaxy Tab S6 10.5

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 141
×
Výrobca / Séria 1
×
Farba 1
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Nechajte váš tablet Samsung Galaxy Tab S6 10.5 žiariť originalitou

Aj vy by ste si priali mať konečne výnimočný obal na tablet, ktorý by bol zároveň osobným doplnkom vášho štýlu a niečím, čo sa páči nielen vám, ale aj okoliu? Potom stavte na obal s vašou vlastnou fotografiou. Knižkový obal, ktorý budete používať, bude veľmi odolný, s príjemným vzhľadom a zároveň nesmierne štýlový. A čo je na ňom najlepšie? Vytvoríte si ho celkom sami, podľa vlastných predstáv a fantázie. Kryt perfekten sadne na váš Samsung Galaxy Tab S6 10.5 nielen svojimi rozmermi, ale aj precíznymi výrezmi a prispôsobenym tvarom. Tak, aby ste obal mohli mať na tablete neustále.

Jedinečné kryty na Samsung Galaxy Tab S6 10.5

Váš výber nebudeme nijako obmedzovať. Dajte si na kryt fotografiu svojej rodiny alebo priateľov, vysnívanej dovolenkovej destinácie či auta, snímok svojho domáceho miláčika či milovaných detí, alebo použite záber s vašim obľúbeným spevákom. Na knižkovom obale sa bude fotografia nádherne vynímať. A pokiaľ ich chcete použiť rovno viac a vytvoriť si z obalu akýsi fotoalbum či nástenku snov, dávame vám zelenú! Ak vám naopak chýba ten správny nápad, prezrite si náš Instagram účet, kde naši influenceri zdieľajú so svetom svoje dizajny. Iste sa medzi nimi nájde ten, ktorý vás zaujme a prinesie vám inšpiráciu pre vašu vlastnú tvorbu.

Samsung Galaxy Tab S6 10.5 na každý deň v roku

Nenechajte si ujsť tablet Samsung Galaxy Tab S6 10.5. Je totiž ideálny pre rodinu aj pre váš pracovný svet. Iste vás zaujme jeho Super AMOLED displej a exkluzívny vzhľad rovnako ako lákavý hardware. Tento tablet má naviac skvelú výdrž batérie, veľmi slušný výkon a nájdete si s ním aj mnoho užitočných aplikácií. Vezmite ho so sebou do práce, na dovolenku alebo sa s ním len tak pohrajte v pokoji svojho domova. Iste nebudete jeho kúpu ľutovať.