CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Samsung Galaxy Tab S5E

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 141
×
Výrobca / Séria 1
×
Farba 1
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Milujeme unikátne kryty - Galaxy Tab S5e

Najväčšiu cenu má vždy to, čo si sami vyrobíte. Ak s nami súhlasíte, určite si zamilujete možnosť vytvoriť si u nás kryt na telefón s vlastnou potlačou, ktorý nemá nikto iný na svete. Je to jednoduché a po krokoch to zvládne naozaj každý. Dôležité je naštartovať svoju fantáziu a ozdobiť svoj tablet tým najlepším – vlastnou originálnou fotografiou.

Puzdrá s vlastnou potlačou si okamžite obľúbite: Galaxy Tab S5e

Štýl, farby, jedinečnosť a hodnota. To je to, čo väčšina z nás hľadá či už sa jedná o oblečenie, doplnky, elektroniku či dokonca obaly na mobily a tablety. My vám s našimi originálnymi krytmi na tablet ponúkame všetko naraz. Poďte s nami nahliadnuť do sveta, kde sa o designe svojho obalu môžete rozhodnúť len a len vy. Naozaj. Do toho, čo si dáte na svoj telefón, vám nikto nemôže zasahovať. Bude to vaša najobľúbenejšia fotka alebo skôr grafika, ktorá vám vždy vykúzli úsmev na tvári napríklad aj vďaka pozitívnemu citátu obľúbeného autora? Okrem vlastným fotiek máte po ruke aj naše špeciálne uvoľnené edície obrázkov a grafík, ktoré dostanete od nás ako bonus.

Galaxy Tab S5e - Váš tablet môže byť s dokonalými obalmi proste unikát

Ste jedným z tých, ktorí svoj tablet nepustia z ruky ani na minútu? Potom sa vám naň asi bude nesmierne hodiť obal, na ktorý sa jednoducho môžete spoľahnúť. Ak bude naviac celkom podľa vašich predstáv, potom je dávno rozhodnuté... Tablet Samsung Galaxy Tab S5e je niečo, čo by ste mali udržiavať v bezpečí. Okrem perfektného herného výkonu disponuje aj ultra ľahkým kovovým telom, ktoré je tenké a perfektne sedí v ruke. A to nie je všetko. Užijete si s ním taktiež prepracovaný Super AMOLED displej a dobrú výdrž batérie. Je to spoločník do pohody aj do nepohody, ktorý vás zaručene zbaví nudy, pomôže pri vybavovaní pracovných mailov a poslúži skvele aj pri cestovaní. Investujte aj do jeho ochrany a uvidíte, že sa vám to oplatí.