CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Samsung Galaxy Tab A7 10.4 (2020)

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 141
×
Výrobca / Séria 1
×
Farba 1
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Obaly s vlastným motívom na Samsung Galaxy Tab A7 10.4

Chcete, aby bol váš knižkový obal na tablet Samsung Galaxy Tab A7 10.4 originálny tak, ako je to u mnohých celebrít a influencerov? Potom zabudnite na nezaujímavé kvetované motívy a vytvorte si obal, ktorý bude naozaj trendy a šik. Dosiahnete to pomocou výroby svojho vlastného motívu použitím fotografií z vašej galérie. Na tablete tak pokojne môžete nosiť fotku seba a svojej rodiny, priateľov, svojho obľúbeného športu, vysnívaného auta, dovolenkovej destinácie alebo čohokoľvek iného, po čom túžite. Môžete sa hrať aj s umiestnením fotografie a vytvoriť tak otvárací obal, pričom na jednej strane bude jedna a na druhej zas druhá fotografia, ktorú milujete.  

Kryty s fotografiami na 100 spôsobov

Originálny obal s fotografiou si nenechávajte len pre seba! Môžete ho využiť aj ako príležitosť venovať vašim blízkym naozaj originálny darček, ktorý navyše každý deň využijú na 100 %. A čo viac, použite obaly s originálnymi motívmi ako možnosť výroby cenných osobných predmetov. So svojou najlepšou priateľkou či drahou polovičkou si tak pokojne môžete vyrobiť ladiace puzdrá, ktoré o vás povedia, že ste si naozaj  blízki. Využitie tohto obalu necháme len na vás, tak buďte kreatívni a dovoľte si popustiť uzdu svojej fantázii.   

Stavte na spoľahlivý tablet Samsung Galaxy Tab A7 10.4

Tablet Samsung Galaxy Tab A7 10.4 prinesie vám aj vašej rodine skvelú hodnotu za cenu, ktorú za neho zaplatíte. Pripraviť sa s ním môžete na USB-C aj 3,5mm jack, slušná je tiež kapacita batérie, ktorá je presne 7 040 mAh. Na zadnej strane tabletu potom nájdeme základný 8 MPx fotoaparát, ktorý je sprevádzaný 5 MPx selfie kamerou. Základnú konektivitu obstará Wi-Fi a nechýba ani Bluetooth 5.0 či podpora LTE a pamäťový základ predstavuje 3GB RAM a 32GB úložisko. Neskôr sa však dočkáme aj 64GB verzie.