Navrhnite si vlastnú puzdro pre Samsung Galaxy Tab A 8.0 (2019) (T295)

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 138
×
Výrobca / Séria 1
×
Farba 1
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Vytvorte si obal na Samsung Galaxy Tab A 8.0 (2019) (T295)

Chcete sa odlíšiť od ostatných? Pomôžeme vám! Náš nástroj na kryty s vlastným motívom sa postará o jedinečné puzdrá, vďaka ktorým budete doslova vytŕčať z radu. Nik iný žiaden podobný kúsok mať nebude. Vyrobiť ich vás nestojí nič – len chvíľku času a štipku fantázie. Kryty s vlastnou potlačou môže zdobiť vaša obľúbená fotka, obrázok s citátom či mottom alebo vlastnoručne vyrobená grafika. A čo by ste povedali na obal pre váš Samsung Galaxy Tab A 8.0 (2019) (T295) s vašou vlastnou fotkou? Je len na vás, aká bude potlač na vašom tablete. Fantázii sa medze nekladú!

Vyberte si na svoju potlač knižkový alebo silikónový typ puzdra

V ponuke Etuo.sk nájdete kryty na tablet rôznych typov. Na výrobu vlastného obalu sú ideálne puzdrá zo silikónu alebo knižkové varianty. Kým silikónové chránia „vnútro“ tabletu, knižkové poskytujú ochranu aj displeju. K silikónovým krytom pre váš Samsung Galaxy Tab A 8.0 (2019) (T295) je dobré kúpiť aj ochrannú fóliu alebo tvrdené sklo. Iba tak bude váš tablet chránený z každej strany. Vami zvolený obrázok alebo grafiku môžete umiestniť buď osobitne na každú stranu, alebo ako jeden veľký, ktorý sa spojí až po roztvorení obalu. Základná farba je biela, ktorá len podporuje perfektnú viditeľnosť. Puzdrá i kryty s vlastným motívom sú aj ideálnym darčekom. Zistite si, aký model tabletu alebo smartfónu majú vaši blízki a potešte ich originálnym darčekom napríklad na Vianoce alebo na narodeniny.

Vlastné kryty sú rovnako kvalitné ako ostatné obaly na Etuo.sk

Nemusíte sa báť, jedinečné kryty s vlastným motívom sú na tej istej úrovni ako ostatné produkty. Tlač prebieha rovnakou metódou ako pri ostatných obaloch a puzdrách na tablety a smartfóny. Vďaka tomu máte istotu kvality a stálych farieb. Samsung Galaxy Tab A 8.0 (2019) (T295) si zaslúži vlastný obal. Potešte ním seba i svojich blízkych!