CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Samsung Galaxy S21 Plus

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 141
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Originálne puzdrá na Samsung Galaxy S21 Plus s fotografiou

To, že ste si kúpili nový telefón Samsung Galaxy S21 Plus, by malo pre vás automaticky znamenať aj nákup ochranného príslušenstva, aby ste zabránili jeho poškodeniu. Ak vás už ale unavujú stále tie isté farby, typy a motívy puzdier, siahnite po niečo originálnejšom - obale s vlastnou fotografiou, ktorý si vyrobíte vy sami. Že nemáte vyštudovanú grafickú prípravu a s úpravou fotiek nemáte žiadne skúsenosti? To vôbec nevadí! O to väčšia zábava vás s našim intuitívnym online editorom čaká! Jednoducho si vyberte fotografiu z vlastnej galérie, typ obalu, ktorý bude vyhovovať všetkým vašim potrebám, urobte si kávičku a pustite sa do tvorby.  

Ako na výrobu vlastného obalu

Keď kliknete na vybraný typ obalu (či už pôjde o zatvárací knižkový obal alebo o elegantnejší silikónový model), automaticky vás presmerujeme do online kreatívnej dielne. Nahrajte sem svoju fotografiu, zmenšujte, zväčšujte, pridávajte našimi grafikmi vopred pripravené motívy, texty, meňte farby či pozadia. Potom svoj dizajn poriadne skontrolujte, uložte, objednajte a my sa pustíme do práce tak, aby ste svoj vysnívaný obal mali doma čím skôr. Všetky grafiky vytlačíme na kvalitný biely podklad tak, aby vynikli farby grafiky čo najlepšie. Zároveň budete mať istotu, že sa vám fotografia v najbližších mesiacoch a rokoch nezošúcha, nevybledne ani inak nezničí. Jednoducho si ju môžete užívať až dovtedy, kým vás neprestane baviť. Potom si jednoducho vyberiete inú a takto si obaly môžete pokojne meniť a striedať až do nekonečna.     

Samsung Galaxy S21 Plus

Prajete si získať smartfón bez kompromisov? Tak potom sa rozhodne obráťte na Samsung Galaxy S21 Plus! Dokonalé fungovanie vám predstaví displej Dynamic AMOLED 2X s maximálnym rozlíšením 3 200 × 1 440 pixelov. Vítanou zmenou je podpora obnovovacej frekvencie 120 Hz aj pri maximálnom rozlíšení, v skutočnosti však panel frekvenciu dynamicky mení podľa obsahu na displeji od 10 do 120 Hz.