CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Samsung Galaxy S21

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 141
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Kryty s vlastnou fotkou na Samsung Galaxy S21

Chcete svoj telefón Samsung Galaxy S21 chrániť naozaj štýlovo, originálne a s nápadom? Potom si nevyberajte tuctové kryty, ktoré má na ulici každý druhý, ale vyrobte si svoj jedinečný kúsok celkom sami! Stačí si zvoliť svoju obľúbenú fotografiu, nahrať ju do nášho online editora a trochu sa pohrať s jej úpravou a umiestnením. Potom môžete doplniť texty, ďalšie motívy či obrázky a obal máte pripravený na tlač v našej výrobni. Môže ísť o fotografiu zo svadby, stužkovej či barbecue párty s kamarátmi. A ak nemáte nápad na výrobu toho správneho obalu, ale viete, že si ho chcete vyrobiť sami, nezúfajte. Nechajte sa inšpirovať našimi influencermi na Instagram profile etuo. Nájdete tam skvelé nápady, ako na kryt zakomponovať fotografiu tak, aby presne sedela na váš typ obalu a krásne sa na ňom vynímala. 

Kvalitná tlač je základ úspechu

Aby sa vaša fotka na obale naozaj nádherne vynímala, vyberte si obrázok v čo najvyššej, ideálne tlačovej, kvalite. My ho potom vytlačíme na kvalitný biely podklad aby čo najlepšie vynikla každá jedna farba obrázku. Tieto podklady sú odolné voči ošúchaniu či vyblednutiu farieb, a tak môžete obal používať vo veľmi dobrom stave celé roky. Navyše na príprave vášho motívu začneme pracovať spravidla do ďalšieho pracovného dňa tak, aby ste mali svoj vysnívaný obal na prahu vašich dverí čo najskôr.

Pokrokový smartfón Samsung Galaxy S21

Telefón, ktorý vás osloví hneď na prvý pohľad – to je Samsung Galaxy S21. Prichádza vás ohúriť s napríklad 8K videom, aké poznáte len z kino plátien, neuveriteľne rýchlym čipom, fantastickými fotoaparátmi a taktiež naozaj výkonnou batériou, ktorá podrží váš výkon po celý deň. Navyše s ním získate aj prekrásny dizajn, 5G pripojiteľnosť a AMOLED 2X obrazovku prispôsobujúcu frekvenciu presne tomu, čo na nej práve robíte.