CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Samsung Galaxy S20 Ultra

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 141
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Vytvorte si vlastný dizajnový kryt na telefón

Odlíšte sa od davu! Podarí sa vám to s našimi novými obalmi na telefóny, na ktoré si grafiku vytvoríte celkom sami. Obal ako vy tak nebude mať už nikto iný na svete. Vložte si naň obľúbenú fotografiu alebo sa naň pozerajte ako na originálny, osobný a hlavne praktický darček pre vašich milovaných.

Tri kroky ku obalu vašich snov

Navrhovanie obalov je v našej kreatívnej dielni naozaj jednoduché a zvládnete ho ľavou-zadnou. V prvom kroku si vyberte typ obalu, ktorý sadne presne na váš Samsung Galaxy S20 Ultra a zvoľte si, či preferujete silikónový alebo odolnejší knižkový obal. Silikónový pôsobí decentne, ale knižkové puzdro chráni váš telefón aj z prednej strany a zmestí sa naň omnoho viac fotografií či motívov. Vybrali ste si? Výborne! Teraz si otvorte našu kreatívnu dielňu a nahrajte do nej fotografiu, ktorá bude zdobiť váš obal. Môže to byť fotka vašich blízkych, záber z dovolenky alebo aj umelecký obrázok z vašej dielne. Fantázii sa medze nekladú! Tretí krok znamená kontrolu dizajnu a odoslanie objednávky. Teraz si môžete vyložiť nohy (ak ich ešte vyložené nemáte) a čakať, kedy vám príde váš vysnívaný obal až priamo ku dverám.  

Ultrasilný zážitok z používania telefónu

Prepracovaný telefón postavený okolo absolútne dokonalého fotoaparátu. To je opis, ktorý mnohí používajú pri smartfóne Samsung Galaxy S20 Ultra. Pýši sa totiž 48 MP fotoaparátom so zabudovaným systémom nočného fotenia, ktorý vďaka zachyteniu série viacerých snímok zaistí, aby bola fotografia čistejšia a jasnejšia ako kedykoľvek predtým. Na rozdiel od ostatných telefónov má tiež schopnosť obraz vo fotoaparáte zväčšiť technológiou 100x Space Zoom, ktorý je omnoho výkonnejší ako u klasických telefónov. Fotografie už naviac nemusíte z telefónu pravidelne mazať. Vďaka 512 GB internej pamäti s možným rozšírením na 1 TB si ich pokojne uchováte až 750 tisíc.