Navrhnite si vlastnú puzdro pre Samsung Galaxy S20 Plus

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 138
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Originálny obaly na váš Samsung Galaxy S20 Plus

Poznáte ten najoriginálnejší obal na telefón? Je to predsa ten s vašou vlastnou grafikou. Napríklad s fotografiou vás a vašich blízkych, vašej obľúbenej dovolenkovej destinácie, priateľov či vašich rozkošných detičiek. Vyrobiť si obal na mieru môžete aj sami za pár minút. Je to veľmi jednoduché. Otvorte si náš online editor a nahrajte želanú fotografiu. Upravte ju tak, aby na váš obal zapasovala. Svoj obal na Samsung Galaxy S20 Plus teraz môžete upravovať podľa toho, ako sa vám to bude páčiť. Napríklad naň môžete pridať obrázky, zaujímavé motívy či dokonca textové polia. Nebojte sa popustiť uzdu svojej fantázií a vyberajte podľa toho, čo sa páči vám. Ak sa neviete rozhodnúť, neostávajte len pri jednom obale. Vytvorte si ich rovno viac a pri používaní ich môžete striedať podľa aktuálnej nálady a vašej preferencie. Originálny obal môže poslúžiť aj ako skvelý darček pre vašich blízkych – je veľmi praktický, ale zároveň aj osobný koniec koncov zaň zaplatíte len malý finančný obnos.

Ochráni váš mobil pri každodennom používaní

Naše obaly sú veľmi kvalitné a trvácne. Na váš Sasmung Galaxy S20 Plus sadnú celkom presne bez potreby ich skladania alebo upravovania. Jednoducho sedia na všetkých výrezoch na milimeter presne! Ak sa vám originálny obal na mobil kedykoľvek zašpiní, môžete ho umyť pod tečúcou vodou alebo vlhkou handričkou bez obáv z toho, že by sa vám zošúchali obrázky. Rovnako môžete kryty zohýbať a pracovať s nimi bez popraskania farieb na fotografiách.

Prepracovaný Samsung Galaxy S11

Telefón, ktorý zaujme svojím prevedením, spracovaním, funkciami aj vlastnosťami. To je vlajková loď výrobcu Samsung, Galaxy S20 Plus. Ponúka vám nielen skvelý fotoaparát s piatimi objektívmi ale aj veľmi modernú obrazovku, rýchly operačný systém a batériu s dlhou výdržou. Uvažujete nad jeho kúpou? Potom rozhodne nezabúdjate na kvalitné obaly tak, aby si váš nový mobil udržal svj neporušený vzhľad ešte na dlhé roky.