Navrhnite si vlastnú puzdro pre Samsung Galaxy S20 FE

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 138
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Obal na Samsung Galaxy S20 FE nech je vaše maliarske plátno

Nemyslite chvíľu na obal na mobil len ako na ochranu telefónu. Zamyslite sa nad ním ako nad maliarskym plátnom, ktorá čaká, kým naň namaľujete svoje predstavy. Presne tak. Na váš kryt si teraz môžete navrhnúť čokoľvek chcete. Bude to obrázok exotickej destinácie, kam sa chcete pozrieť? Alebo fotka s vašou drahou polovičkou či momentka z párty s priateľmi? Na svojom kryte môžete nosiť aj snímok vášho obľúbeného herca či logo vašej firmy alebo čokoľvek vás napadne. Na našom webe sme si pre vás pre tento účel pripravili veľmi jednoduchý a intuitívny nástroj: online kreatívnu dielňu, kde svoje sny môžete pretaviť v realitu v elektronickej podobe. My potom vaše návrhy spracujeme a zašleme vám ich vo forme kvalitného obalu na Samsung Galaxy S20 FE. Stačí, pokiaľ kliknete na typ obalu, ktorý ste si vybrali a my vás do online nástroja automaticky presmerujeme. Nahrajte si do neho fotografiu, upravujte ju, pridávajte texty a moderné motívy.

Originálne motívy na puzdrá sú zábava

Hrajte sa, tvorte a vymýšľajte. Že vám k tomu chýba ten správny nápad? Aj s tým si vieme poradiť. Prezrite si naše profily na sociálnych sieťach a načerpajte inšpiráciu od našich influencerov a ambasádorov značky. Ich dokonalé kryty prepracované do detailu sa vám iste zapáčia!

Samsung Fan Edition si okamžite zamilujete

Telefón Samsung Galaxy S20 Fan Edition, skrátene teda len FE, prichádza na trh nie v štyroch ani v piatich, ale hneď v šiestich dokonalých farbách, ktoré zaujmú každého používateľa. Vybrať si tak môžete z nežnej ružovej, mentolovo modrej, snehovo bielej, marhuľkovo oranžovej, krvavo červenej alebo klasickej čiernej. Jeho dizajn potom z prednej strany dopĺňa Super AMOLED displej Pri tomto modeli telefónu vás určite poteší hlavne rýchlosť jeho displeja, ktorá je 120 Hz alebo veľká výdrž batérie s kapacitou 4 500 mAh.